اطلاعیه سایت باشگاه تراکتورسازی برای حاشیه‌سازان

اطلاعیه سایت باشگاه تراکتورسازی برای حاشیه‌سازان

1388
11:35
10 آذر 1393
سایت باشگاه تراکتورسازی با صدور اطلاعیه‌ای وجود هرگونه اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل این باشگاه را رد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت باشگاه تراکتورسازی با صدور اطلاعیه‌ای وجود هرگونه اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل این باشگاه را رد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، پس از حذف تراکتورسازی از جام حذفی متاسفانه بعضی رسانه‌های خارج از استان با اهدافی خاص از وجود اختلاف بین مدیریت باشگاه و سرمربی خبر دادند که با گسترش این شایعات نگرانی هایی از طرف هواداران مطرح شد در همین راستا سایت رسمی باشگاه با پیگیری موضوع در جهت آگاه سازی هواداران فهیم تیم بر آمد.

متاسفانه در روزهای اخیر بعضی رسانه های خاص با اهدافی کاملا مشخص و با توجه به تداوم صدرنشینی تراکتورسازی در هفته های اخیر و به نتیجه نرسیدن با ابزار دیگر وجود اختلاف مدیریت باشگاه با سرمربی را مطرح کردند تا بلکه با بر هم زدن تمرکز تیم، تداوم صدرنشینی تراکتورسازی را متوقف کنند. از این رو به اطلاع کلیه هواداران فهیم تیم می رساند اگر امروز تراکتورسازی در صدر جدول رده بندی لیگ برتر حضور دارد و عنوان قهرمانی نیم فصل مسابقات لیگ برتر را یدک می کشد این امر حاصل نگشته مگر با یکدلی مدیریت، کادر فنی، کادر اجرایی و بازیکنان تیم که با وحدت، همدلی و تلاش تیم را در نیم فصل اول به سر منزل مقصود رسانده‌اند. امید است با تداوم همین یکدلی اولین قهرمانی تیم در لیگ برتر در فصل جاری مسابقات را جشن بگیریم.

 

2051

نظرات کاربران
ایرج
احسنتک یا اخی
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۶:۲۴
پاسخ
0
3