اطلاعیه فدراسیون فوتبال در رابطه با قطع همکاری با اوکتاویو

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در رابطه با قطع همکاری با اوکتاویو

8281
14:07
24 بهمن 1396
فدراسیون فوتبال درخصوص خبر قطع همکاری با سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال درخصوص خبر قطع همکاری با سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، این فدراسیون در خصوص قطع همکاری با اکتاویو سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

مارکو اوکتاویو سرمربی محترم تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که پیش از مسابقات بین المللی پرشین کاپ با حضور در ایران اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی را در دستور کار شاگردانش قرار داده بود، به یک‌باره به دلیل پاره‌ای از مسائل شخصی مجبور به ترک ایران و بازگشت به کشورش شد که خبر آن پیش از این روی خروجی سایت رسمی فدراسیون منتشر شد. این موضوع باعث شد تا از سوی فدراسیون مهلتی جهت بازگشت اوکتاویو مشخص شود که ایشان در پاسخ به نامه رسمی فدراسیون خواستار مهلت و مدت زمان بیشتری جهت ساماندهی مسائل و بازگشت به کشور شد.

به همین جهت فدراسیون فوتبال طبق مفاد قرارداد این اختیار را دارد که به دلیل عدم حضور ایشان در مهلت مشخص شده با بررسی شرایط در این زمینه تصمیم گیری کند.

 

2051

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
اوکتاویو خیلی حیفه.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۷:۲۸
پاسخ
2
27
کی‌روش یه دنیاست
صحت و سقم این قضیه رو نمیدونم ولی به نظرم حیف اکتاویو هست. باید هر طور اونو برگردونند.اگر حاضر به همکاری نیست و مرخصی های بیشتری می‌خواهد که به ضرر تیم ملی است، پس فدراسیون باید یک مربی تراز اول در حد همین اکتاویو بیاورد
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۳۵
پاسخ
7
49
الیاس
واقعا چی پیش خودتون فکر کردین ک این کارو کردین؟خب یکم درکش میکردین!این همه زحمت کشیده واس تیممون .واقعا برای این فدراسیون متاسفم ک اصلا محبوب ما نیست ادمییین بچاپ لطفا
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱:۴۳
پاسخ
4
69