اطلاعیه فدراسیون فوتبال: پاداش جام جهانی از رقم قرارداد کی‌روش بسیار بیشتر است

اطلاعیه فدراسیون فوتبال: پاداش جام جهانی از رقم قرارداد کی‌روش بسیار بیشتر است

9836
14:35
29 مهر 1397
فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای به حمایت از کارلوس کی‌روش پرداخت و اعلام کرد تاریخ در خصوص عملکرد او در تیم ملی ایران قضاوت خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای به حمایت از کارلوس کی‌روش پرداخت و اعلام کرد تاریخ در خصوص عملکرد او در تیم ملی ایران قضاوت خواهد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«تیم ملى طی دو ماه آینده در بزرگترین رویداد فوتبال آسیا حضور خواهد یافت و به دلیل حضور پرقدرت در جام جهانی و نتایجی که در این مسابقات کسب شده، انتظارات و توقعات همه اهالی فوتبال به اوج رسیده و فدراسیون فوتبال نیز على رغم تنگناهاى موجود سعى دارد تا با برنامه‌ریزی مدون حضوری قدرتمند در این مسابقات داشته باشد. لذا همه ارکان فدراسیون اعم از رئیس و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون حمایت همه جانبه خود را از تیم ملی، سرمربی و اعضای کادر فنی جهت حضور در جام ملت‌های آسیا اعلام داشته‌اند.

از طرفى در روزهای گذشته برخی افراد با اعلام اخبار و اطلاعات نادرست درباره تیم ملی و سرمربی آن در حال ایجاد فضایی نامناسب برای تیم ملی بوده و رقم قرارداد دریافتی سرمربی تیم ملی را به صورت غیر واقعى اعلام داشته که به هیچ عنوان مورد تأیید نیست.

پر واضح است که با حضور کارلوس کی‌روش، فدراسیون فوتبال دو حضور پیاپی را در جام جهانی تجربه کرده که در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه و عملکرد تیم ملی در این مسابقات تحسین همه اهالی فوتبال در سطح داخل و خارج کشور، سطح بین‌المللی، مردم فوتبال دوست و مسئولان را به دنبال داشته است. همچنین حضور در مسابقات جام جهانى عایدات مالی بسیار بیشتر از رقم قرارداد را به فوتبال کشور افزوده است.

لذا فدراسیون فوتبال مجدداً حمایت خود را از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی به منظور حضوری پرقدرت همانند جام جهانی اعلام می‌دارد. بی‌شک، تاریخ درباره عملکرد کارلوس کی‌روش در تیم ملى ایران قضاوت خواهد کرد».

 

2051

نظرات کاربران
پرسپولیسی
جواب بسیار دندان شکن واسه منتقدین عملکرد کیروش که اکثرا به خاطر تعصبات رنگی نظر میدن.تاریخ در نهایت روزی در مورد عملکرد کیروش قضاوت میکند.اون روز حیلی دور نیس بالاخره کیروش هم از ایران میره ببینم اونوقت این منتقدین کیروش که سواد فوتبالی و سن و سال زیادی اکثرشو ن ندارن جرات دارن بگن روزی منتقد کیروش بودن.منکه بیست و پنج سال فوتبال دیدم همچنین فوتبال ملی مون رو قدر کیروش رو میدونم .مطمنا پرسپولیسی های منطقی و قدیمی حرفای منو بهتر درک میکنن.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱:۲۸
پاسخ
2
9
حسین کی روش
کی روش اسمش برای همیشه ماندگار هست.و اما ما ملتی که ناسپاس و قدر نشناسیم
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۳۴
پاسخ
5
16
حامد
یقینا تو بعضی از کارها کی روش اشتباه میکنه ولی حداقل یک منصف باشیم زمان اقای برانکو چی داشتیم زمین ، کمپ ، لباس ، کدوم رو داشتیم؟؟؟ جام جهانی ۲۰۱۴ با ارژانتین یادمون رفته کی چجوری مقابل بازی میکردیم ضربه سر دژاگه که از بالای دروازه رفت بیرون یا پنالتی مشکوکی برای ما نگرفتن چرا همه رو یادمون رفته یا کی روش بدمون میاد تو جام ملت های ۴ سال پیش همه رو بردیم رفته مرحله ی بعد با عراق بازی داشتیم ، داور الکی یه کارت زرد دوم به پولادی داد و اخراج شدی ۱۰ نفره هم دفاع می کردیم هم حمله ۳ تا گل هم زدیم رفت پنالتی که متاسفانه شانس با ما نبود که ضربه امیری بیرون رفت الان منتقدان تیم میگن مقصر اقای کی روش بود گذشت تا رسید این جام جهانی ایا واقعا جلوی اسپانیا و پرتقال میشه هجومی بازی کرد درسته شایو خیلی دفاعی بودیم ولی داشتیم میرفتیم مرحله بعد اگر توپ مهدی طارمی گل میشد همه ی این منتقدان عزیز یه چیز دیگه درباره کی روش میگفتن اگر از کسی بدمون میاد حداقل کارهایی رو که کرده نادیده نگیریم
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۳۶
پاسخ
2
22
کی روش.مورینیو.فرگوسن
با کی روش تا جام جهانی ۲۰۲۶ امیدوارم با ایران از مربیگری خداحافظی کنه
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۴۶
پاسخ
30
42
برسام
اقای فدراسیون فوتبال کدام نتایج خوب وقنی که کیروش تواین مدت هشت سال که سرمربی بوده یه نصفه جامم برامانیاورده چطورتوقعابالارفته؟
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵:۵۰
پاسخ
37
30
عادل
غير از جام ملت های قبلی که بسيار ناعادلانه به عراق باختيم و حذف شديم ، چه جام ديگه ائی بود که کی روش نگرفت ؟؟ درعوضش دوتا صعود راحت به جام جهانی داشتيم ...! بعضی وقت ها فکر می کنم منتقدين کی روش اصلا شايد درجريان اخبار فوتبال نيستند و همين طوری ميان و یه چيزی می پرونند...
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۵۰
5
19
س
ما هم باور کردیم!
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۵۰
پاسخ
22
35
Wien
طبق عادت و سنت همیشگیمون،تا وقتی چیزی را داریم و میتوانیم استفاده کنیم،دائما غرغر میکنیم و از داشته خودمون ابراز پشیمانی میکنیم،ولی بمحض از دست دادنش،شروع به ساختن نوستالوژی و حیف و صد حیف گفتن و یادش بخیر کردن، میکنیم،من از یک جهت دوست دارم کی روش بره،چون فقط با رفتنش به ارزشهایش پی میبریم.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶:۱۱
پاسخ
33
35
سرخ جامه
یکی از بزرگترین دستاوردهای کیروش این بود که پیشکسوت های ما سر یک موضوع به توافق رسیدند. عزیزانی که تا دیروز هرجوری که می تونستن از خجالت هم درمیومدن و حتی سابقه شکایت و کلانتری و ... داشتن حالا بر سر حذف کیروش حتی به قیمت زمین زدن تیم ملی متحد شدن. شما دلسوز تیم ملی نیستید آقایون. احساسی که شما دارین فقط یک اسم داره. حسادت. چهل ساله که تمام شما فرصت داشتید و هرگز به جام ملت ها حتی نزدیک هم نشدین. هیچ وقت در آستانه جام ملتها این جو بر علیه تیم ملی ایجاد نشده بود. چون همه می دونین که تا چه حد نزدیک هستیم به موفقیت هرجور می تونین حاشیه سازی می کنین تا مبادا با کسب این موقعیت عملکرد شما زیر سؤال بره.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱:۳۷
پاسخ
32
41
Ali
بخدا 8 سال از این 40 سال تیم ملی دست کیروش بوده..ضمنا تیم ملی برانکو کاملا به جام نزدیک بود که با ناداوری آشکار میزبان تو بازی رده بندی، به مقام سوم رسید.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۵۶
17
5
mori titan
میشه در مورد رقم پاداش صعود به جام جهانی و رقم دستمزد، مدت فرصت حضور و امکانات در اختیار سرمربی های تیم ملی جام های جهانی 78، 98 و 2006 هم یه توضیح به متولدین دهه 70 به بعد بدین ممنون.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲:۳۰
پاسخ
20
33
reza
اول هزینن سال 2006 20تا به گوام ومالدیوم ولائوس وماداگاسگار وجزیره ماکائو
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷:۱۷
35
14
وارطان
به نظرم لازم نیست این همه پیچیده اش بکنید، صاف و ساده بگید رقم قرارداد چقدره و عایدی جام جهانی چقدر؟ البته کیروش کارش حرف نداره و امیدها برای قهرمانی بالاست.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱:۳۳
پاسخ
37
31
طاها
هم مثل "هیچ ماست بندی نمیگه ماستم ترشه" اینجا کاربرد داره و هم "خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی" و هم "مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید" و الی آخر!
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰:۴۴
پاسخ
29
34
رامین
خیلی ها قبل جام جهانی منتظر شش تایی شدن تیم ملی مقابل اسپانیا و پرتغال بودن. این ازمصاحبه اکثریت مربی ها مشخص بود. ولی تیم ملی در حام جهانی بهترین عملکرد تاریخ رو داشت. یادتون نره تا آخرین ثانیه ها امیدوار به صعود بودیم. یادمون نره شور و شوقی که از دیدن بازی های تیم داشیم. یادمون باشه که بازی آخرمون دیگه تضریفاتی نبود. حالا همونایی که انتظار شکستهای سنگین در جام جهانی رو داشتن، منتظر نتایج نتایج ضعیف تیم در جام ملت هان. امیدوارم که تیم ملی قهرمان آسیا بشه و شاید بعضی ها رو به سکوت واداره. کی روش بی ایراد نیست ولی بدون شک بهترین مربی تاریخ ایران بوده.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵:۱۸
پاسخ
34
48
B25744
سلام .آقارامین به قول شما خیلیاقبل ازج ج حتی مربیان وکارشناسان میگفتند که اگه ایران باگلهای کم ببازه خیلی خوبه واگرمساوی بگیره عالیه وامابعد بازی یه مدتی پیداشون نبود وحالا دوباره قبل از ج م شروع کردن ویه عده بدون فکردارن تاییدشون میکنند.اونادنبال منافع خودشونندامااین طرفدارا چرابااوناهمصداشدن عجیبه.یکی مثل ایمون زایدهمیشه میگفت ۶تامیخوریم وبعد ج ج میبینیم همدیگرو وامابعد ج ج یه مدت توغاربودوحالادوباره باکمال پرویی برگشته.وبازامیرقلعه نوعی بخاطرنتایج تیم ملی یه مدت سکوت کرده بودحالادیده همه دارن علیه کیروش حرف میزننددوباره شروع کردبه انتقادوزیادن مثا میناوندومایلی وعزیزی ووووو وووغیره.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵:۰۵
3
9
نیما
اتفاقا خود اون کسایی که انتظار شکستهای سنگین در جام جهانی رو داشتن، فهمیدن تیم در جام ملتها نتیجه خوبی میگیره. گواهش هم اینکه قلعه نوعی قبل ازجام جهانی ژست حمایت ازتیم ملی رو گرفته بود چون فکر میکرد تیم بدجور میبازه و بعدش کیروش رو اخراج می کنن و این اقا بعدها ادعا میکنه من همیشه از تیم ملی حمایت کردم ، ولی الان ترسیده و یه روز در میان علیه کی روش وتیم ملی سمپاشی میکنه.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸:۳۰
4
19
کیومرث
قابل توجه کسانی که هی پول پول می کنن : " حضور در مسابقات جام جهانی عایدات مالی بسیار بیشتر از رقم قرارداد را به فوتبال کشور افزوده است " . با اطمینان کامل می گم اگه یه مسابقه تو دنیا برای قدر نشناسی برگزار بشه اگر اول نباشیم قطعا جزء ۳ تای اولیم ؛ قدر کی روش رو وقتی از دست دادیمش می دونیم . زنده باد ایران درود بر کی روش کبیر همه برای ایران
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱:۰۷
پاسخ
95
77
مسعود ایرانی
یه بچه 5 ساله که فرق توپ فوتبال و بادکنک و تشخیص بده می فهمه که تیم ملی ایران از زمانی که کیروش اومده صاحب شخصیت, سربلندی و امکانات شده. و باعث عدم دست اندازی و لابی گری و.... در تیم ملی شده که صد البته این مورد آخری به مذاق خیلیا (متاسفانه در ایران) خوش نیومده و عده ای رو هم دستاویز قرار دادن تا کیروشو دلسرد کنن. ولی شکر که همیشه تیرشون به سنگ خورده.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹:۴۴
پاسخ
45
46
حسینی
صد در صد درسته. سال های بعد وقتی نتایج رو مرور کنیم، به بزرگی کی روش پی میبریم. بعضی ها جوری دارن انتقاد میکنن انگار تا قبل کی روش همیشه دور دوم جام جهانی بودیم و همیشه هم قهرمان آسیا. هر روز چندین خبر منتشر میشه از انتقاد به کی روش. کلا مثل این که همه عادت کردن به کی روش حمله کنن. تا قبل کی روش تیم ملی بدون برنامه بود. تیم احساسی بازی میکرد. شاید یه بازی کره رو میبرد، ولی ممکن بود هفته بعد به سوریه و لبنان و عمان ببازه. در مورد فدراسیون هم باید بگم، با تمام انتقادهایی که بهش در مورد تیم های پایه و مسائل مختلف وجود داره، در مورد کی روش و تیم بزرگسالان خوب عمل کرده. فدراسیون داره خیلی انتقادها رو به خاطر کی روش به جون میخره. فدراسیون میتونست با گذاشتن خیلی از مربی های وطنی خیال خودشو راحت کنه و در ضمن پول کمتری هم خرج کنه.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹:۳۶
پاسخ
92
77
یک پرسپولیسی
آقای تیتان اگه اونطور حساب کنیم که شما میگی، پس اگه دروازه بان لیورپول اشتباه نمیکرد رئال قهرمان اروپا نمیشد اگه ضربه های تیم آمریکا به جای تیرک می رفت تو گل ما 6 تا از آمریکا می خوردیم جام جهانی 94 و جای دور نریم بازی پرسپولیس و السد اینهمه اونها حمله کردن ولی پرسپولیس برد فوتبال زیبائیش به این حرفهاست چرا نمیگی اگه توپ به پای رامین نمیخورد تو بازی اسپانیا با اسپانیا مساوی کرده بودیم صعود می کردیم اگه تو بازی با عراق داور ماهینی رو اخراج نمی کرد شاید تو اون دوره قهرمان می شدیم همه این اگرها هست ولی چیزی که واقعیته تیم ملی بهترین نتایج تاریخش رو گرفته تو این 8 سال و قهرمانی آسیا تکمیلش میکنه به امید خدا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۰۵
8
23
AFSHIN
درجواب mori titan برادرمن دلخورنشو ولی کل حرفهات باعث خنده است.میدانی چرا؟چون بی سروته است.عزیزمن نتایج اتفاقی جزیی از حوادث فوتباله که فقط یکبار اتفاق میافته.شماباخت به لبنان رو مثال میزنی اونهم در ابتدای کارکیروش که یه حادثه بود ماهم نتایج برانکورو برات یک به یک بشماریم که ببینید درتمام دوران فوتبالش چه دسته گلهایی به آب داده؟نکنید اینکارارو چون بچز خودتون (طرفداران پرسپولیس)کسی به این حرفها اهمیتی نمیده.داداش من شماظاهرا تمام کارهای روزمره اتون رو کنارگاشتید و مرتب در تمام سایتهای مجازی در حال سمپاشی هستیدممطمئن باشید کاری ازپیش نمیبرید ودرمقابل طرفدارای واقعی کیروش کم میارید.کیروش بزرگترین خدمتش به این مملکت قطع دستان افراد مفت خوری بود که دور تیم ملی کسب منافع میکردن الان ما آدمهای قدرنشناس بخاطر چند آدم معلوم الحال که گذشته شون مثل یه آیینه درمقابلمونه داریم بادستهای خودمون کاری میکنیم که دوباره به سالهای نه چندان دور برگردیم ودوباره استرسها و اضظرابهامون شروع بشه.ازتون خواهش میکنم بخاطر خدا گول این افراد را نخورید
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۳۳
10
26
mori titan
ما به ایشون 8 سال فرصت دادیم خدا وکیلی اگر تو مقدماتی جام جهانی 2014 یه مربی ایرانی به لبنان می باخت بعد تو تهران به ازبکستان می باخت بازی بعدی رو نیمکت بود؟ در همین دوره اخیر اگه تو بازی اول با قطر ما مستحق باخت بودیم تا دقیقه 90 یه توپ تو چارچوب نداشتیم تا دروازبان قطر اشتباه کرد و به انصاری فرد پاس داد که اونم به قوچان نژاد پاس گل داد. یا بازی دوم توی چین داور یه پنالتی به نفع چین نگرفت (تک امتیاز چین تو 5 بازی اول از ایران بود.) مقایسه وقتی درسته که هزینه، فرصت و امکانات با هم تناسب داشته باشه.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸:۲۴
51
76