اطمینان منچستریونایتد از جذب سانچو

اطمینان منچستریونایتد از جذب سانچو

5486
22:16
29 اسفند 1397
منچستریونایتد بر این باور است که می تواند سانچو را جذب کند.

به گزارش وبسایت نود، منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد مدعی هستند این باشگاه اطمینان دارد که می تواند دورتموند را راضی به فروش سانچو ستاره انگلیسی خود کند.

سانچو 18 ساله که در این فصل آنقدر درخشان کار کرده تا به تیم ملی انگلیس هم دعوت شود، یکی از اهداف اصلی منچستریونایتد برای تقویت قوای هجومی در تابستان 2019 است. هر چند موضع دورتموند فعلاً این است که هیچ قصدی برای فروش این بازیکن جوان ندارد ولی یونایتد بر این باور است پیشنهادی در حدود 80 میلیون پوند باشگاه آلمانی را راضی به فروش او خواهد کرد.

گزارش شده است که در انتقال سانچو از منچسترسیتی به دورتموند در سال 2017، هیچ بندی برای افزایش قیمت در صورت حضور در یونایتد ذکر نشده است. چنین بندی در قرارداد انتقال دیاز به رئال مادرید آورده شده بود. البته سیتی بند خرید دوباره او را دارد و می تواند این بند را فعال کند ولی بعید است پپ بخواهد دوباره روی این ستاره سرمایه‌گذاری کند.

ضمن اینکه این منبع مدعی است سولسشائر در گفتگو با وودوارد، عنوان کرده تیم در مرکز دفاع، هافبک و بخش هجومی به تقویت نیاز دارد و اگرچه سرمربی نروژی بر این باور است که تیمش از فقدان تجربه رنج می برد ولی با این حال تصور می کند سانچو خریدی ایدئال برای تیم و آینده باشگاه است.

1878

نظرات کاربران
Omid622
منچستر باید یه بازیکن چپ پا برای مهاجم گوشه چپ جذب کنه که داگلاس کاستا میتونه باشه
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰:۲۲
پاسخ
3
16
AmiR
سانچو میتونه سالها خیال مارو راحت کنه خیلی جونه و خیلی خوب کار میکنه... هرچند بیاد منچستر کار خیلی سختی داره در صورت انتقال گریزمان ترافیک خط حمله زیاد میشه و باید خیلی خوب باشی که بتونی به ترکیب اصلی برسی...
۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶:۰۸
پاسخ
6
49