اطمینان منچستریونایتد نسبت به جذب موراتا

اطمینان منچستریونایتد نسبت به جذب موراتا

17480
23:44
17 خرداد 1396
پیشنهاد اول یونایتد برای موراتا رد شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشنهاد اول یونایتد برای موراتا رد شده است.

به گزارش وبسایت نود، اسکای انگلیس مدعی است که با وجود رد شدن پیشنهاد اولیه منچستریونایتد برای موراتا، سران شیاطین سرخ نسبت به جذب مهاجم رئال مادرید مطمئن هستند.

روز گذشته اسکای ایتالیا مدعی شده بود که منچستریونایتد پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی (۵۲،۴ میلیون پوندی) برای موراتا مهاجم رئال مادرید ارائه کرده که این پیشنهاد رد شده است. در پیشنهاد یونایتد بحثی از ده خیا مطرح نشده و یونایتد هم نمی خواهد ده خیا را وارد این معامله کند ولی گفته می شود رئال مادرید برای فروش موراتا رقم هنگفت ۷۸ میلیون پوند را طلب کرده است، یعنی تقریباً ۲۵ میلیون پوند بین پیشنهاد یونایتد و رقم درخواستی رئال مادرید اختلاف وجود دارد.

با وجود رد این پیشنهاد، مورینیو بر این باور است که مشکلی بر سر این انتقال وجود ندارد و می توانند رئال مادرید را راضی به فروش این مهاجم کنند.

اسکای ایتالیا نیز عنوان کرده بود که در صورتی که یونایتد نتواند موراتا را جذب کند، برای خرید بلوتی وارد عمل خواهد شد. بلوتی بند فسخ قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی (۸۷ میلیون پوندی) دارد.

1878

نظرات کاربران
علیرضا منچستری
منچستر نیاز داره به این دسته از بازیکنای جوان که اسم و رسم خوبی دارن و سبک بازیشون فوق العادس بنظر من باید منچستر از بازیکنای جوان بخوبی استفاده کنه . این بازیکنا اینده فوتبال یونایتد رو تضمین میکنن مثله پوگبا امیدوارم منچستر بهای خوب شدن دوباره رو پرداخت کنه و بازیکنای اینده دار بخره و کم‌کم ترکیبش باهم مچ میشه تجربه کنار جوانی خیلی خوبه
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۷:۵۱
پاسخ
18
93
سلطان جهان cr7
اره پول اسمو رسمشو بده ببره هشتاد ملیون
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۷:۵۷
4
9
محمود
نباید رئال بفروشتش رئال بازیکن اکادمیشو نمیده برین دنبال بازیکنان انگلیسی از لالیگا بازیکن نگیرید تیمهایی پولکی انگلیسی رئال باید خوب این تیم انگلیسی رو بدوشه
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۸:۰۰
12
12