اعتراض جنجالی پیکه مقابل چشمان رئیس مسابقات لالیگا

اعتراض جنجالی پیکه مقابل چشمان رئیس مسابقات لالیگا

10147
02:40
20 دی 1395
مدافع جنجالی بارسلونا باز هم خبرساز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه بارسلونا با حساب 1-1 در خانه ویارئال متوقف شد، داور دیدار روی دو صحنه تصمیم مشکوکی گرفت و بارسلونا را از دو ضربه پنالتی محروم کرد.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در دیداری که در خانه حریف برگزار کرد، روی دو صحنه به طور واضح از داوری لطمه خورد، مدافع ویارئال در دقیقه 73 بازی با داست به طور واضح مانع گل زنی لیونل مسی شد اما در عین ناباوری داور این دیدار رای به کرنر داد تا بازیکنان بارسلونا با عکس العمل‌هایشان نشان دهند که نمی‌توانند عکس العمل داور را  باور کنند. مدافعین ویارئال بار دیگر در دقیقه 78 درون محوطه جریمه توپ را با دست لمس کردند اما باز هم داور این دیدار تمایلی به اعلام پنالتی نداشت تا در پایان این دیدار پیکه با عصبانیت به تصمیم های یک طرفه داوران اسپانیایی واکنش نشان بدهد. در حالی که مدافع اسپانیایی بارسلونا به طرف تونل منتهی به رختکن می‌رفت، در مقابل جایگاه ویژه تماشاگران و در مقابل رئیس مسابقات لالیگا، خاویر تباس ایستاد و با صدای بلند خطاب به او اعلام کرد:

آن دو صحنه را دیدی؟ با تو صحبت می‌کنم، آن دو پنالتی واضح را دیدی؟

خاویر تباس که بارها اعلام کرده است طرفدار رئال مادرید واکنشی به سخنان پیکه نشان نداد. پیکه پس از دیدار میانه هفته بارسلونا مقابل بیلبائو به عملکرد داوران لالیگا اعتراض کرده بود، در آن دیدار نیز فرناندز بوربالان با نادیده گرفتن خطای واضح مدافع بیلبائو روی نیمار بارسلونا را از یک ضربه پنالتی محروم کرد، همچنین خطای ایراییزوس روی پیکه نیز پنالتی تشخیص داده نشد. علاوه بر آن بوربالان در دقیقه 37 نیمه نخست آن دیدار می‌توانست آدوریز را از زمین بازی اخراج کند، اتفاقاتی که باعث شد رسانه های ورزشی کشور اسپانیا از عملکرد داور آن دیدار شدیدا انتقاد کنند. با این حال پیکه پس از آن دیدار نیز اعلام کرده بود:

امروز دو پنالتی واضح برای ما گرفته نشد، می‌دانیم که این اشتباهات به چه دلیلی اتفاق می‌افتند. در دیدار رئال مادرید و سویا اشتباهات به سود رئال مادرید هستند و در دیدارهای ما اشتباهات داوری به ضرر ما، می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم ولی داوران فوتبال اسپانیا این اجازه را به ما نمی‌دهند.

کمیته داوران اسپانیا قرار است در خصوص اعتراضات پیکه جلسه ای تشکیل دهد و این احتمال وجود دارد که این مدافع مستحکم برای چند دیدار از همراهی بارسلونا محروم شود.

1899

نظرات کاربران
علی13
اون موقع که گل سالم رئال سوسیداد رو میگیرن اعتراض نداری.گل آفسایدتون جلو رئال مادرید گل اعلام میشه مشکل نداره.داور والنسیا رو جلوتون قربانی میکنه مشکلی نداره.بارسایی ها عادت کردن به پنالتی های مفتی که از تمارض کردن میگیرن.پیکه جون کولی بازی های تو زمینتون و فیلم بازی کردنتون تو زمین کم نیست.به زنت بگو ببرتت سینما.استعدادت اونجا خیلی بیشتره.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸:۲۲
پاسخ
112
93
علی
خخخخخخ ... گل آفساید مقابل داورمادرید خخخخخ.... معلومه که از فوتبال چیزی نمیدونی وقتی به اون گل آفساید میگی .... حتی داوری لالیگا که خودش طرف رئاله بعد بازی اعلام کرد که گل سوارز آفساید نبود
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۸:۵۷
2
3
علی بارسایی دو آتیشه
اینا نوادگان فرانکوی خون آشام هستن. پیکه جان جز این انتظاری نیس . خدا رو شکر که بارسای کبیر و هواداران همیشه سرافرازش شدن خار چشم مالدیوی های 4و5و6تا خور.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴:۴۴
پاسخ
73
94
وحيد 6 لول بند
من نه رئاليم نه بارسايي ولي خدا وكيلي بازي با ويارئال داور 2 تا پنالتي نگرفت كه من از اينور دنيا ديدم ، نميدونم چطور داور نديد.
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۶:۳۷
پاسخ
26
130