اعتراض شجاعی به حکم محرومیتش/ داور گفت می‌کوبم توی پیشونیت!

اعتراض شجاعی به حکم محرومیتش/ داور گفت می‌کوبم توی پیشونیت!

9421
10:52
10 مهر 1397
مسعود شجاعی در جریان دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان از زمین اخراج شد. اما این اخراج پایان کار نبود و حالا کمیته انضباطی شجاعی را به دلیل اعتراض به داور، با محرومیت یک جلسه ای از همراهی تیمش محکوم کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسعود شجاعی در جریان دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان از زمین اخراج شد. اما این اخراج پایان کار نبود و حالا کمیته انضباطی شجاعی را به دلیل اعتراض به داور، با محرومیت یک جلسه ای از همراهی تیمش محکوم کرده است. این رای اما با واکنش صریح شجاعی همراه بود و او شب گذشته با انتشار پستی جنجالی در صفحه شخصی اش، اعتراض تند و رسمی خود را نسبت به این حکم اعلام کرد.

به گزارش وب سایت نود، شجاعی نوشت: «درخصوص رای من، مگر چه ابهامی وجود داشت که حدود سه هفته طول کشیده که رای صادر کنند؟ هوادار حق دارد شک کند! حالا که تیم روی دور موفقیت افتاده، ناگهان رای به محرومیت می‌دهند؟ محرومیت جام حذفی چه ارتباطی به لیگ برتر دارد؟
سوال بعدی من این است که آیا ناظر بر عملکرد داور هم نظارت دارد یا فقط توجیه کننده تمام رفتارها و تصمیمات داور است؟ در این سیستم چه کسی از حق بازیکن دفاع می‌کند؟من صادقانه تمام وقایع رخ داده که منجر به اخراجم شد را شرح میدهم تا همه بدانند! داور مسابقه از وقتی که بازی ٣-١ به سود ما در جریان بود، احساس کردم که ملاحظه تیم میزبان را می‌کند. در ادامه یک صحنه روی بازیکن ما خطا شد، آوانتاژ داد و من به عنوان کاپیتان برای دفاع از حق تیمم گفتم وقتی توپ به زمین ما برگشته چرا آوانتاژ دادی و یک موقعیت مناسب برای ایجاد حمله را از ما سلب کردی؟ اما داور که شاید به دلیل فشار مسابقه و گرمای هوا شرایط مساعدی نداشت، حرفی به من زد که باور و هضمش برایم سخت بود. او گفت:"می‌کوبم تو پیشونیت و از زمین می‌کنمت بیرون!".
تا به حال نه در ایران و نه اروپا ندیده بودم داور به خودش اجازه توهین بدهد. من هم در جوابش گفتم شما چقدر بی شعور هستید و این چه طرز صحبت کردن است!!! ایشان بلافاصله کارت قرمز را به من نشان داد واین تمام ماجرا بود.باید می گفتم و می‌نوشتم تا مردم عزیزمان بدانند و فکر نکنند که من فحاشی کردم که هرگز تحت هیچ شرایطی این کار را نکرده و نخواهم کرد».

 

2051

نظرات کاربران
سمانه
از وقتی بلاتر رفته دیگه همه پروندهای که ماست مالی میشد اومده رو اب مطمعن باشین با کارایی که اینا میکنن یک روز با یک شکایت یا هر کاری فوتبال ایران میره تعلیق بعد همه میگن تقصیر فلان تیم بود دیگه نمیگن عدالت رعایت شد اقایوننن دیگه بلاتر نیسسست
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۰۷
پاسخ
2
15
همدانی
از کی تاحالا محرومیت جام حذفی تولیگ اعل میشه ؟! باز فدراسیون شروع کرد تبعیض وناعدالتی رو
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۴۳
پاسخ
6
48
فرشاد
مسعود جان نگران نباش.دست های زیادی هست که میخوان جلوی موفقیت تراکتور را بگیرن اما به لطف خدا و حمایت پرشور هواداران نمیتونن.تراکتور سرور لیگ ایرانه.کاپیتان محبوب آذربایجان دوستت داریم.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷:۵۲
پاسخ
9
85
شهرام
برخورد بعضی داورا با بازیکنا اصلا قشنگ نیست نمونش رو تو دربی دیدیم..بنظرم داورها هم میتونن جریمه و محروم شن
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۲۵
پاسخ
4
85
علی بارسا
مسعود جان این اولین بار نیست که دشمنیشون با تراکتور آشکار کرده ان تراکتور فقط دوتا قهرمانی لیگ را بخاطر این ناعدالتی از دست داده ....جالبه تو همون بازی جام حذفی الکی مسعود اخراج کردن و الکی دقیقه 90پنالتی گرفتن چون قبل اینکه توپ بخوره به دست مدافع از پشت شارژش کرده بودن و ناخودآگاه خورد به دستش جالبتر اینکه محرومیت جام حذفی میخوان تو لیگ اجرا کنن که واقعا برا خودش شاهکاریه ... همیشه و بدون چون چرا حق تیم مارا خورده ان و حالا حالاها خواهند خورد . اینسری فکرشم نمیکردن که یهویی این تیم بتونه این همه ستاره جذب کنه تا حالا دو سه تا سرباز میدادن با کلی منت زدن حالا تیم از جیب مالک خودش خرج میکنه و بازم یه سری شبا خوابشون نمیبره که چرا این تیم داره قدرتمند شده . یادمون نرفته که بخاطر 6میلیارد بدهی دو پنجره محروم شدیم ولی برا سوگلی ها میلیارد میلیارد پول دادن فقط برا ژوه حدودا ده میلیارد پول دادن . عیبی ندارد ما به این ناعدالتی ها عادت داریم فوتبال پاااااااکم آرزوست آدمین درود برتو لطفا چاپ کن لطفاااااا
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۵۴
پاسخ
18
103
سامان
واقعا داورای ایرانی وحشتناکن.. یه انقلاب تو داوری لازمه
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴:۳۷
پاسخ
7
111
علی
داورای ما با اخراج بازیکنای بزرگ میخوان خدنمایی کنن همین
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲:۰۸
پاسخ
11
113
حسین زاده
داورا برای معروف شدن بازیکن های بزرگ رو اخراج میکنن ........ متاسفم کاپیتان با اخلاق تیم ملی رو هم اخراج بکنی و هم جریمش....... اونم به خاطر هیچ
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۱۸
پاسخ
21
124
امید
به عنوان یک استقلالی میگم که، فوتبال ما به باشگاه ریشه دار و پر طرفداری مثل تراکتور سازی و فوتبالیست های محجوب و با اخلاقی مثل شجاعی نیاز داره تا پیشرفت کنه
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۳۶
11
59
کهنه سوار سرخپوش
تراکتور نظم لیگ رو نابود کرد و رفت.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۲۲
پاسخ
405
77
امین
این اولین بار توی ایران نیست ، یادمه که آقای فغانی هم یکبار به هاشم بیک زاده میگفت که دوست دارم ، دلم میخواد!! تمام مسائل آقای فغانی یک طرف که خوبه و عالی اما این اخلاق هاش هم که با قلدری و بی احترامی سعی در اقتدار نشون دادن داره یک طرف! نمونه اش بازی دربی! مگه فغانی علی کریمی رو نکشید و هل نداد؟!
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۵۶
1
16
Perspolise vaghei
اينايي كه اين پيامارو ميزارن پرسپوليسي نيستن باور نكنين و جواباتون به پرسپوليس نباشه تراكتور هم امسال نتيم خوبي شده
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱:۴۴
58
51
همدانی T
تراکتور تیم جذاب لیگ هست
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳:۲۰
8
45
Amir
چن تا از بازی های پرسپولیسو ببین اون وقت متوجه میشی کی لیگ رو نابود کرد. ادمین اگه بیطرفی تایید کن
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹:۴۰
20
79
مسعود
فکر کنم با این همه دیسلایک جوابت رو گرفتی
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۳۹
17
71
فرشاد
پماد ارزون شده ها.گفتم بدونی خیلی لازمته.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۵۴
15
81
تاج
کهنه :تو چند سالته...اصلا میدونی فوتبال چیه...من به عنوان یک تاجی از دیدن فوتبال و بازیکنان تراکتور با اون همه تماشگران خوبش لذت میبرم...یاد بگیرم حسادت را کنار بگذاریم.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲:۵۸
21
107
SASAN
فک کنم نیازی نیست من بگم چقد کامنتت بی ربط بود از تعداد دیس لایکات خودت میفهمی
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۱:۵۰
17
87
vahid
اره چون در مقابل زور گویی های پایتخت ایستاده
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۴۸
28
101
علی بارسا
نه بابا باهوش کی بودی تو................... واقعا مگر بی منطق تر از شماها هم کسی هست؟؟؟
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۲۸
24
81
هوادار تیراختور از اردبیل
فعلا که شما نظم لیگ رو نابود کردین یادتون رفته شکستن شیشه های اتوبوس زد وخورد هوادارهاتون بعد از دربی ؟؟؟ یادتون رفته شعار های قومیتیون به همطوناتون ؟؟؟ فعلا که تیراختور بهترین بازیکنان لیگ رو اورده حسادت تاکی ؟؟؟ بهتر نیست بری خبرهای بازیکنان و باشگاه بی در و پیگر خودتون رو نگاه کنی ؟؟؟ نظرندی سنگینتری ؟؟؟ همین بازی پرسپولیس و الدحیل قطر هوادارهاتون به خاطر یه ساندویچ همدیگر رو زدین یا بازی های دیگه هم فرهنگ تماشاگرهاتون رو هم دیدیم درضمن امسال مطمئن باش تیراختور قهرمان میشه تا چشم حسودا کور بشه لطفا نظرمو تایید کنید ... ایشون داره درباره تیم من نظر میده منم جوابش رو دادم اگر طرفدار استقلال یا پرسپولیس نیستید نظرمو چاپ کنید. حرف بدی هم نفگفتم فقط جوابش رو گفتم
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۱۸
46
120
مسعود.تراکتور
بدجور سوزش گرفتی. ترس افتاده به جونتون. خخخخخ
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷:۳۲
36
122
سولدوز تراختور
واقعا تا کی میخوایین مزه بریزین؟ فقط یکی باید جواب بده جام حذفی چه ربطی به لیگ داره؟؟؟
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵:۳۳
28
136
traxtor
معلومه خیییییییییلی ترسیدین هاااااااا نترسین زیاد بهتون گل نمیزنیم :))))))))))))))))
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۳۹
56
145