اعلام آرای انضباطی جام حذفی

اعلام آرای انضباطی جام حذفی

1487
11:25
14 آبان 1396
کمیته انضباطی آرای خود را درباره برخی از مسابقات جام حذفی صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود را درباره برخی از مسابقات جام حذفی صادر کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و اکسین البرز برگزار و از سوی علیرضا دلیخون، مربی تیم اکسین البرز تخلفاتی مبنی اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

مسابقه تیم‌های ایران جوان بوشهر و گل ابریشم تهران برگزار و از سوی حسین ملکی بازیکن تیم گل ابریشم تهران تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

هادی وجدی، سرپرست تیم گل ابریشم تهران نیز به دلیل الفاظ نامناسب به داور بازی، به توبیخ کتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم داماش گیلانیان به دلیل داشتن شش بازیکن اخطاری در دیدار با تیم صنعت نفت آبادان ، به پرداخت ۳۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خونه به خونه بابل به خاطر تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر سیاه جامگان مشهد مبنی بر پرتاب اشیا و انداختن لیزر به بازیکنان تیم مقابل، باید مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم ملوان بندر انزلی به خاطر پرتاب اشیا و نارنجک توسط تماشاگرانش در دیدار مقابل استقلال خوزستان باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

2051

نظرات کاربران
رضا
چرا استقلال رو جریمه نکردن؟!!!!
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷:۴۸
پاسخ
0
3
6 ابوالفضل
حالا برای اینا 1 میلیون چیزیه؟
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹:۱۶
پاسخ
2
4