اعلام آرای انضباطی/ هاشمی‌نسب توبیخ شد

اعلام آرای انضباطی/ هاشمی‌نسب توبیخ شد

2124
15:18
07 آذر 1396
کمیته انضباطی آرای خود را درباره سه تیم لیگ دسته اول صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود را درباره سه تیم لیگ دسته اول صادر کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم مس رفسنجان و برق جدید شیراز در حالی برگزار شد که از سوی رضا یوسفی، مربی تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داوری که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق بند 5 ماده 66 به توبیخ کتبی محکوم شد.

* در دیدار خونه به خونه بابل و راه‌آهن، از سوی حمیدرضا رجبی و مهدی هاشمی‌نسب از خونه به خونه بابل تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به اخراج‌شان شد، صورت گرفت. هر کدام از اعضای فوق منفردا با توبیخ کتبی کمیته انضباطی مواجه شدند.

همچنین حمیدرضا شرفی و احسان وجدی، مربیان تیم‌ راه آهن نیز به دلیل اعتراض به داوری که منجر به اخراج‌شان شد، هر کدام از اعضای فوق منفردا با توبیخ کتبی کمیته انضباطی مواجه شدند.

* محمود اصلاحی، مربی تیم شهرداری ماهشهر در دیدار برابر ماشین سازی تبریز به خاطر اعتراض مکرر به داور از بازی اخراج شد. وی طبق بند 5 ماده 66 به توبیخ کتبی محکوم شد.

آرای فوق قطعی است.

 

2051

نظرات کاربران
مرتضی خاوری
اندازه ای که کمیته انضباطی و شکایت و شکاییت کشی تو فوتبال ما هست ... خبری از ساخت استادیوم جدید یا اکادمی پیشرفته یا این موضوعات نیست وقتی در سطح فوتبال انقدر امار شکایت داریم تو دادگاه ها چه خبره !!!
۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴:۰۶
پاسخ
1
9