اعلام آمادگی هدایتی برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس

اعلام آمادگی هدایتی برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس

4635
15:17
04 شهریور 1393
مالک باشگاه استیل‌آذین رسما آمادگی خود را برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه استیل‌آذین رسما آمادگی خود را برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت استیل آذین، وزیر ورزش و جوانان در نخستین روز از هفته دولت در نشست خبری از ورود بخش خصوصی به ورزش استقبال کرد و گفت: «برای اینکه نشان دهیم شفافیت در زمینه اسپانسرهای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود دارد و جانبداری از هیچ اسپانسری صورت نمی‌گیرد، هر کسی که اعلام حضور برای اسپانسرینگ کند و بخواهد حامی مالی باشد و رقم بالاتری بپردازد، به آن احترام می‌گذاریم و از آن تشکر می‌کنیم و این اتفاق خواهد افتاد.»

حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین در این باره با سایت این باشگاه صحبت کرده است.

* بازی‌های پرسپولیس را دیده اید، نظرتان در این خصوص چیست؟

مگر می شود که یک هوادار واقعی بازی های تیم محبوب خود را نگاه نکند؟ کمی بدشانسی باعث شده پرسپولیس در جایگاه واقعی خود قرار نگیرد. مطمئن هستم با درایتی که علی دایی و مدیرعامل این باشگاه دارد، پرسپولیس از این شرایط سخت عبور می کند و دوباره همان پرسپولیس همیشگی خواهد شد.

* خیلی از هواداران این باشگاه از حواشی که پیرامون این تیم است گله دارند، چگونه می شود این حواشی را کم کرد؟

همه هواداران با صبر و حوصله و حمایت از تیم خود می‌توانند در کم کردن این حواشی به باشگاه کمک کنند، ما هم به عنوان یک هوادار هر کمکی که از دستمان برآید برای تیم محبوب خود انجام خواهیم داد.

* صحبت های وزیر ورزش در مورد بخش خصوصی و کمک این بخش به ورزش را شنیده اید، نظرتان در این مورد چیست؟

سخنان آقای گودرزی واقعا امید بخش بود و اگر این نگاه از  سالیان گذشته بود، بسیاری از مشکلات ورزش ما حل می شد و بار دیگر نیز براى اسپانسرى با مبلغ بیشتر و خریداری بخشی از سهام اعلام آمادگى مى کنیم.

* گفته می شود که شما برای ورود به ورزش و خرید باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده اید؟

پیرو سخنان امیدبخش وزیر ورزش و جوانان در خصوص حمایت از بخش خصوصی و کمک از این بخش برای بهبود ورزش ایران و فراهم کردن مشوق های لازم برای ورود این بخش به ورزش، شرکت هولدینگ استیل آذین ایرانیان به همراه سه شرکت خصوصی و یک بانک خصوصی این آمادگی را دارد تا طبق شرایط مقامات مسئول و ضوابط موجود، سهام عمده باشگاه پرسپولیس را خریداری کنند.

* یعنی کنسرسیوم شما این آمادگی را برای خرید باشگاه پرسپولیس دارد؟

بله؛ ما این آمادگی را داریم تا با همکاری وزارت ورزش، سازمان خصوصی سازی و مسئولین ذیربط، آن میزانی از سهام باشگاه پرسپولیس را که قصد فروش دارند خریداری کرده و خیال هواداران را از بابت این باشگاه راحت کنیم. البته آقایان از این موضوع اطلاع دارند که سرمایه گذار زمانی سهام یک باشگاه را خریداری خواهد کرد که بتواند بر آن مدیریت داشته باشد.

* با ورود شما، مشکلات مالی و حواشی این باشگاه حل خواهد شد؟

ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا با کمک مردم که همان صاحبان اصلی این باشگاه هستند، پیشکسوتان و بزرگان باشگاه و بخش هایی که گفتم به فوتبال و باشگاه پرسپولیس کمک کرده باشیم. همان طوری که وزیر محترم ورزش گفتند، نباید یک تیم را به یک نفر داد تا با رفتن وی مشکلات ادامه داشته باشد، این کنسرسیوم این آمادگی را دارد تا با خرید بخش عمده سهام باشگاه پرسپولیس، مشکل این باشگاه برای همیشه حل کند.

1140

نظرات کاربران