اعلام بودجه اولین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

اعلام بودجه اولین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

15510
17:12
13 دی 1396
بودجه آماده‌سازی تیم ملی فوتبال مراکش برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بودجه آماده‌سازی تیم ملی فوتبال مراکش برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شد.

به گزارش وب سایت نود، فدراسیون فوتبال مراکش مبلغ 1.5 میلیون دلار برای آماده‌سازی تیم ملی این کشور برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه در نظر گرفته است. این بودجه برای انجام دیدارهای تدارکاتی و اردوهای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال مراکش خواهد بود.

مراکشی‌ها دیدارهای تدارکاتی خود را برابر ازبکستان در شهر کازابلانکا و صربستان در شهر لندن برگزار خواهند کرد. اولین حریف ایران در گروه B جام جهانی 2018 پیش از سفر به روسیه در سوئیس ضمن برپایی اردویی بازی‌های تدارکاتی برگزار خواهد کرد. اولین اردوی آماده‌سازی مراکش در شهر رباط این کشور برگزار می‌شود و سوئیس مقصد بعدی شاگردان رنار خواهد بود.

جام جهانی 2018 در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

2051

نظرات کاربران
علی
ماکه فقط یک ونیم میلیون بابت لباس میدیم دو میلیون یورو که فقط کمپ گرفتیم با هر تیمی که بازی کنیم با خرج خودمون پونصد هزار یورو خرج داره
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۹:۴۴
پاسخ
0
46
رائول
اصلا مهم نیست که تیم ملی در جام جهانی زنگ تفریح میشه مهم اینه که رکورد شکست ناپذیری تیم تحت هدایت کیروش حفظ بشه، حتی اگه به قیمت بازی کردن تیم های درچه چندم جهان و هدر دان بودجه بشه
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۱:۴۱
پاسخ
41
30
علیرضا م.
چطوری اونا با 1.5 میلیون دلار این بازی ها رو می کنن، ما با بیشتر از این بودجه این دیدارهای مزخرف رو؟!
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۱۹
پاسخ
1
54
محمد**
چشم بد دور ما مدیران کاربلد تری داریم.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۸:۴۸
1
44
کیروش یه دنیاست
مثل بودجه ی تیم ملی ما!!!! با تیمهای لیبی،ازبکستان، قطر، یونان،بلغارستان و ... . یکی به من بگوید انتخاب این تیمها که هنوز اوکی نشده چه شباهتی با اسپانیا و پرتغال و مراکش دارد؟ حیف این تیم ملی که به نظرم یکی از قویترین تیمهای ملی ما در این چند سال بوده ولی بهش بها داده نمیشه و تدارک مناسب نمیبینند. برای هزارمین بار میگویم ما باید با تیمهای آلمان، فرانسه، برزیل، بلژیک، هلند،مصر و تونس بازی کنیم تا بتوانیم سربلند باشیم.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴:۱۲
پاسخ
9
150
reza
حالا بودجه تیم ملی 6برابر مراکشه بعد معاوم نیست جی میشه با ازبکستان وقطر و عراق بازی میکنیم
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷:۰۶
پاسخ
8
155