افاضلی: از کار در نفت لذت می‌برم/خوشحالم بازیکنانم به جای رفتن به سازمان لیگ برای گرفتن طلبشان روی تیم تمرکز دارند

افاضلی: از کار در نفت لذت می‌برم/خوشحالم بازیکنانم به جای رفتن به سازمان لیگ برای گرفتن طلبشان روی تیم تمرکز دارند

2959
19:15
20 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: دیدار مقابل سپاهان از نظر تاکتیکیی پیچیده بود و امیدوارم این تیم از وضعیت اخیر خارج شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: دیدار مقابل سپاهان از نظر تاکتیکیی پیچیده بود و امیدوارم این تیم از وضعیت اخیر خارج شود.

به گزارش وبسایت نود، هومن افاضلی سرمربی تیم نفت تهران در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان در اصفهان گفت: ورزشگاه نقش جهان که امروز در آن بازی کردیم مایه افتخار کشور است. البته نواقصی وجود دارد که باید روی آن کار کرد اما این ورزشگاه مایه مباهات کشور است. درباره بازی هم باید بگویم که این بازی از نظر تاکتیکی پیچیده بود.

وی ادامه داد: ما امروز انتظار بازی سختی داشتیم، سپاهان در نیمه اول فشار زیادی به ما وارد کرد و ما برای کنترل آنها برنامه داشتیم، فاز اول را به خوبی پشت سر گذاشتیم و چند موقعیت گلزنی هم ایجاد کردیم، رفته رفته هجومی‌تر شدیم و توانستیم تاثیر بیشتری روی بازی بگذاریم‌. ما قدم به قدم رو به جلو حرکت می‌کنیم اما باید بگویم که سپاهان هم امروز فوتبال خوبی انجام داد و برای آنها احترام زیادی قائل هستم. به نظر من این تساوی عادلانه بود و امیدوارم سپاهان از این وضعیت خارج شود.

افاضلی درباره مربیگری کردن در نفت هم اظهار داشت: از کار در باشگاه نفت لذت می‌برم، من قبلا شرایط سخت‌تری را تجربه کردم، به طور مثال در تیم المپیک ایران بدون 18 بازیکن اصلی و تنها با 5 بازیکن اصلی با تیم‌های استرالیا، ژاپن و کویت هم گروه شدیم که با گرفتن 4 امتیاز و به خاطر تفاضل گل حذف شدیم. اول فصل هم در صبای قم کار کردم که اگر شما آنجا کار کنید قدر مربیگری در هر تیم دیگری را می‌دانید.

سرمربی نفت درباره اینکه این تیم امروز برای دفاع کردن به این بازی آمده بود افزود: احتمالا شما و من یک بازی یکسان را ندیدید. من نظرم را درباره بازی گفتم و شما تحت تاثیر تماشاگران این حرف را می‌زنید،‌ هندبال نیست که هر توپی می‌آید گل بشود. ما برای سه امتیاز به بازی آمدیم اما برنامه ما برای بردن فرق داشت،‌ من 186 بازی ملی به عنوان مربی تجربه دارم و می‌دانم تیمی که تحت فشار روانی است برای بردن به هر قیمتی بازی می‌کند و می‌دانم که از نوع بازی آنها چگونه باید بهره‌برداری کنیم. سپاهان هم موقعیت‌هایی داشت اما در نظر بگیرید که تیم نفت در این هفته‌ها کم گل خورده است.

وی درباره وضعیت مالی باشگاه نفت هم اظهار داشت: در فوتبال فاکتورهای زیادی دخیل است، مربیان قبل از من کاملا درست می‌گفتند که اگر بازیکنی از نظر مالی تامین نشود تمرکز ندارد. من خوشحالم که بازیکنانم تمرکز دارند و به جای رفتن به سازمان لیگ برای گرفتن طلبشان تمرکز خود را روی تمرینات می‌گذارند اینکه چقدر بازیکنان دریافتی داشتند را مدیریان باید بگوید اما ما تیم نفتی را در اختیار گرفتیم که انتهای جدول بود اما شرایط بهتر شده و در این زمینه همه بازیکنان نقش موثری داشتند. 

 

1004

نظرات کاربران