افاضلی: تازه اول راه هستیم و حرف‌هایی برای گفتن داریم

افاضلی: تازه اول راه هستیم و حرف‌هایی برای گفتن داریم

4602
18:03
21 دی 1396
سرمربی تیم نفت تهران گفت: ما تازه اول راه هستیم و این روزها بگذرد و این شرایط طی شود، آن وقت می‌توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم نفت تهران گفت: ما تازه اول راه هستیم و این روزها بگذرد و این شرایط طی شود، آن وقت می‌توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

به گزارش وبسایت نود ، هومن افاضلی پس از پیروزی دو بر صفر نفت تهران مقابل تراکتورسازی، گفت: بازی بسیار مشکلی برای ما بود. در آغاز کار برای من بازی مقابل تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی دو بازی سخت بود.

وی افزود: تراکتورسازی در نیم‌فصل بهترین یارگیری را داشت. آنها بازیکنان باکیفیتی را به خدمت گرفتند که اکثرا شاگرد خود من در تیم المپیک ایران بودند. بازیکنانی چون مهدی‌پور، پهلوان، اسماعیلی‌فر و مطهری که می‌توانند برای هر تیمی نعمت باشند.

وی با تاکید بر اینکه تراکتورسازی در این بازی مالکیت توپ را در اختیار داشت اضافه کرد: ما در این بازی از تک‌ موقعیت‌های خود خیلی خوب استفاده کردیم در حالی که اکثر دقایق بازی مالکیت بازی در اختیار حریف بود. برای همکار خوبم گل‌محمدی متاسفم که با این باخت تحت فشار قرار خواهد گرفت، البته این مسائل در عالم مربیگری وجود دارد و من برای آینده تیم بزرگ تراکتورسازی آرزوی موفقیت دارم.

افاضلی در ادامه با تمجید از تیمش گفت: تیم ما امروز عملکرد خوبی داشت. ما از وقتی که آمده‌ایم سعی کرده‌ایم روی مسائل روحی روانی و انگیزشی بازیکنان کار کنیم. جا دارد از بزرگترهای تیمم تشکر کنم. در تیممان بازیکنانی داریم که گل صعود ایران به جام جهانی را زدند، در جام باشگاه‌های جهان به میدان رفته‌اند و برخی سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین تیم‌های بزرگی چون پرسپولیس و استقلال را دارند. هدف ما این است که با این نفرات خوب جایگاهمان را در جدول بهبود ببخشیم مسلما جایگاه تیم نفت تهران در این جای جدول نیست. همه تلاش می‌کنیم تا به رتبه‌های بالاتر برسیم.

سرمربی نفت تهران سپس به میکسدزون ورزشگاه تختی رفت و در پاسخ به این سوال که «آیا در این دیدار به دنبال سه امتیاز بودید یا به یک امتیاز فکر می کردید؟»، گفت: ما همیشه به دنبال سه امتیاز هستیم؛ حتی در دیدار مقابل پرسپولیس. تیم‌های حریف باید باور کنند که مقابل ما به دنبال سه امتیاز باشند یا یک امتیاز. بازیکنان ما یک مقدار به خودشان بی‌اعتماد هستند، چون روزهای سختی را پشت سر گذاشتند. این روزها بگذرد و این شرایط طی شود، آن وقت می‌توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم. ما تازه اول راه هستیم.

وی با اشاره به وضعیت مالی باشگاه نفت تهران، گفت: فوتبال دولتی است و حساب و کتاب ندارد. در تیم‌های دولتی هر چقدر که پول می‌آید، خرج می‌کنند و تمام می‌شود. در تیم‌های خصوصی چون پول کمتر است، باید قدم‌های کوچک برداشته شود.

 

1004

نظرات کاربران
سیروس
خدا وکیلی زنده باد هومن افاضلی خووب نتیجه گرفتی درست کردن اون تیم درب داغون هنر میخواد باید بهتون تبریک گفت
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۳:۲۹
پاسخ
2
15
kianoush
واقعا دم بچه های نفت گم تو این اوضاع سخت پای تیمشون ایستادن همچنین آقایی افاضلی تو این دو هفته که با نفت کار کرده نتیجه ی خوبی داشته واقعا توقف کردن پرسپولیس برد مقابل تراکتورسازی نشون میده که نفت سرو سامانی گرفته
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷:۲۲
پاسخ
9
43
قرمز واقعي
شما ديگه خيلي توهم داريد آقاي افاضلي،بازي با پرسپوليس كلا شانس اورديد مگرنه راحت ٤ تا خورده بوديد، بازي با تراكتور هم كه كلا همه بازي دسته تراكتور بود،حالتون خوبه ؟
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵:۱۴
پاسخ
21
38