افتخاری: حسینی باید در استقلال بماند/ چشمی جدا نمی شود

افتخاری: حسینی باید در استقلال بماند/ چشمی جدا نمی شود

11500
20:29
20 تیر 1397
مدیرعامل باشگاه استقلال توضیحاتی را در مورد آخرین وضعیت قرارداد برخی از بازیکنان این تیم ارائه کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه استقلال توضیحاتی را در مورد آخرین وضعیت قرارداد برخی از بازیکنان این تیم ارائه کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت باشگاه استقلال، رضا افتخاری خطاب به هواداران گفت: از هواداران عزیز می خواهم تا مانند همیشه هوشیار باشند و به شایعاتی که از منبع مشخص برای بر هم زدن آرامش باشگاه منتشر می شود، توجه نکنند و اجازه دهند باشگاه در آرامش به وظایف خود عمل کند. در هفته های اخیر شایعاتی مبنی بر استعفای مدیرعامل و جدایی تعدادی از بازیکنان یا جذب بازیکنان مصدوم مطرح شد که در این باره مواردی را برای روشن شدن ذهن هواداران توضیح می دهم.

*تنها قرارداد با دانشگر نهایی شده است!

وی افزود: تنها قرارداد ما با آقای دانشگر نهایی و اجرایی شده است زیرا این قرارداد با تاییدیه معاونت پزشکی همراه بوده است. دیگر قراردادها بعد از تایید کادر پزشکی اجرایی خواهد شد. البته آقای توفیقی با بازیکنان به توافق رسیده اند اما اجرایی شدن هر قرارداد مشروط به تاییدیه پزشکی است.

*حسینی باید در استقلال بماند

رضا افتخاری در ادامه درباره وضعیت مجید حسینی خاطر نشان کرد: ایشان با وکیل خود به باشگاه مراجعه نمود و در خواست کرد تا اگر پیشنهاد خوبی داشت، ما با جدایی او موافقت کنیم.در پاسخ به درخواست ایشان به او اعلام کردیم که باشگاه استقلال بیش از هر باشگاه دیگری به حسینی نیاز دارد و به هیچ وجه موافق انتقال او نیست. بر اساس قرارداد نیز ایشان یک سال دیگر باید در استقلال حضور داشته باشند و با ما قرارداد دارند.

*به دنبال فراهم کردن پیش قرارداد تیام و جباروف هستیم

افتخاری درباره شرایط جپاروف و تیام خاطر نشان کرد: در چند روز اخیر باشگاه پیگیری لازم را برای قرارداد این دو بازیکن انجام داده است. بنا به درخواست مدیر برنامه این دو بازیکن، به دنبال فراهم کردن پیش قرارداد آنها هستیم و در صورت پرداخت، بازیکنان برای اضافه شدن به اردوی تیم، به ترکیه سفر می کنند.

*چشمی برای مرخصی به قطر رفته و بر می گردد

افتخاری در ادامه صحبت های خود درباره روزبه چشمی عنوان کرد: امروز با مدیربرنامه های روزبه چشمی صحبت کردم. ایشان گفتند آقای چشمی برای مرخصی به قطر رفته و فردا به ایران باز می گردد. او به ما گفت روزبه با توجه به اینکه با استقلال قرارداد دارد و خودش هم به تیم استقلال علاقه دارد، بنابر این تا پایان قراردادش با استقلال به هیچ تیمی نخواهد رفت.

*مذاکرات ما محرمانه است

مدیرعامل استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: در پیام های قبلی به هواداران عزیز اعلام نمودم که مذاکرات با بازیکنان کاملا محرمانه می باشد و در صورت نهایی شدن به اطلاع همه خواهد رسید و باز هم تکرار می کنیم به شایعات توجه نکنید. باشگاه شبانه روز پیگیری عقد قراردادهای جدید با بازیکنان مد نظر باشگاه است. خوشبختانه در سال جاری بازیکنان خوب و آینده دار با قرارداد بلند مدت جذب باشگاه شدند تا استقلال همچنان آکادمی بازیکن سازی خود را فعال نگه دارد و بازیکنانی مانند آنهایی که اکنون برای هواداران از اهمیت بالایی برخوردار هستند، پرورش و به فوتبال معرفی کند.

*3 کار عمده انجام دادیم

رضا افتخاری در ادامه صحبت های خود افزود: سه کار عمده و اساسی انجام دادیم؛ جوانگرایی در تیم بزرگسالان، تقویت تیم های پایه و پرداخت بدهی های باشگاه که در خصوص موضوع بدهی ها به زودی باشگاه لیست تمام پرداختی ها که از ده سال قبل طلب داشتند را جهت اطلاع هواداران اعلام می کند.

*بدهی های استقلال بریا آتش بیاران معرکه است

ادامه صحبت های مدیرعامل استقلال با هشدار به افرادی بود که قصد لطمه زدن به آرامش هواداران را داشتند؛ افتخاری در ادامه تصریح کرد: افرادی که این روزها آتش بیار معرکه شدند و برای مایوس کردن هواداران تمام توان خود را منسجم کردند بدانند که سال قبل نیز این فعل را انجام دادند و نتیجه آنها پایانی درخشان برای تیم بود و بهتر است امسال این کار را تکرار نکنند. بخش عمده مشکلات باشگاه به خود آنها باز می گردد که در حال حاضر باشگاه را به چالش کشیده و ما باید درآمد خود را صرف بدهی های آنها کنیم که برای ما یادگار باقی مانده است.

* به توفیقی ناجوانمردانه حمله می کنند

افتخاری در ادامه عنوان کرد: هیات مدیره باشگاه استقلال با قدرت به کار خود ادامه می دهد و اینگونه تحرکات در رسانه ها و فضای مجازی خللی در اراده ما وارد نخواهد کرد. آنهایی که منافعشان این روزها به خطر افتاده با هماهنگی برخی دلالان محترم به معاونت ورزشی باشگاه استقلال، آقای توفیقی ناجوانمردانه حمله می کنند. در صورتیکه ایشان حافظ منافع باشگاه است و اجازه نمی دهد که از نام بزرگ باشگاه استقلال و احساسات هواداران سو استفاده شود.

*شاهد مذاکرات شبانه توفیقی بودم

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بنابر این هواداران عزیز فریب افرادی که می خواهند از باشگاه سو استفاده کنند را نخورند. من شاهد بودم که ایشان به صورت شبانه روزی و تا پاسی از شب در حال انجام مذاکره و انعقاد قرارداد بود و کلیه بازیکنان نیز از سوی ایشان با درخواست سرمربی جذب شدند.

افتخاری در پایان گفت: هدف مدیریت باشگاه حفظ و تقویت تیم است. بنابر این در این امر مهم از هواداران انتظار داریم از تیم استقلال حمایت کنند و به سخنان افرادی که میلیاردها ریال برای باشگاه بدهی گذاشتند، توجه نکنند و اجازه ندهند با احساسات پاک آنان بازی شود.

 

1004

نظرات کاربران
بهروز
حداقل یه بازیکن خوب مثل الحاجی گرو بیاره اگه واقعا توفیقی عامل پرسپولیسی نیست
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۹:۳۶
پاسخ
24
4
Behi
دوستان استقلالی همون بلایی که سرما اومد با رفتن طارمی و رضاییان سر شما هم اومد. باور کنید کیروش شارژشون کرده که از تیم برن تا راحت دعوتشن تیم ملی .... تا به لیگ ایران لطمه نخوره چون ميدونه امثال برانکو و شفر متحت شدن بر علیه اش..... من که از خدامه کیروش بره یا برانکو یا شفر مربی تیم ملی بشن تا این بازیکن ها رو شارژ نکنه که لژیونر بشن اونم هم تو لیگ های سطح پایین...
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۳:۳۰
پاسخ
2
28
Majid
کل حرفاش مسخره و دروغه هم روزبه چشمی می ره هم حسینی هم جباروف و هم تیام خواهیم دید اینا از بعد از عید تا الان دارن با تیام و جباروف مذاکره میکنند ولی.... ادم واقعا خندش میگیره از کارای این مرد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶:۲۶
پاسخ
1
23
Mahdi
از آخرین هفته لیگ اينا دارن قرارداد رو آماده میکنن هنوز آماده نشده مگه تنظیم ی قراداد چقد طول میکشه... بعدشم مگه قرار نبود اينا تو ترکیه به تیم اضافه بشن... اونجا ميخوان با شفر قرار داد ببندن شماکه هنوز ایرانی... مگه شما نگفتی کسی رو به زور نگه نمیدارم پس بایدی نباید در کار باشه.... هر مصاحبه اش با مصاحبه قبلی کلی تناقض داره قشنگ معلومه فقط ميخواد ی خورده اوضاع رو آروم کنه...
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۶:۴۴
پاسخ
1
20
عادل
"هواداران اجازه دهند باشگاه در آرامش به وظایف خود عمل کند" آقای افتخاری همش داری این حرفو تکرار میکنی... تا الان شاید هزار بار ایگنور دادیم و گفتیم باشه بذا مدیرا آرامش داشته باشن... اما شما مث اینکه به فکر هوادار نیستی... فقط وعده سرخرمن و هیاهوی بیخود... بازم بخاطر شفر و تیممون سکوت میکنیم... نکن کاری که با بی احترامی عزل بشی... این دفتر دستتکا به کسی وفا نکرده...
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۳:۱۳
پاسخ
7
28
یاسر
باید بماند یعنی پاسپورتش پیش ماست نمیتونه جایی بره پس باید بماند نهایت هنر مدیران ما
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷:۳۳
پاسخ
1
51
Farhad
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۲۲
پاسخ
2
55
پرسپولیس74
تو اگر مدیر بودی اینقدر وقیحانه با روح و روان بازیکن بازی نمیکردی!!خیلی کارت زشت بود. نباید بازیکن رو به هر روشی نگه داشت.هوادار هم باید بدونه نباید به بازیکن متکی باشه.این اقا یا اون امیری پرسپولیس یا بیرانوند هم بره باز یه جانشین براش میاد.با تمنا و خواهش و گرو کشی از بازیکن شان باشگاه بشدت لطمه می بینه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷:۵۶
پاسخ
4
96
mehrab
آقای افتخاری دست بردار از این حرف های مضحک شما حتی با هوادارا صادق نیستین یه بار میگید با امید ابراهیمی صحبت کردم دفعه ی بعد میگید گوشی خودش رو خاموش کرده و جوابمون رو نداده کدومش رو باور کنیم لازم نیست ناز و عشوه بازیکن های مانند مجید حسینی رو بکشید بندازیدش بیرون وقتی دلش با تیم نیست همون بهتر زودتر بره و پیراهن استقلال بزرگ و تنش نکنه و هر چه سریعتر مقدمات جایگزین این بازیکن ها رو فراهم کنید تا تیم به مشکل نخوره ..
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷:۲۹
پاسخ
10
57
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
افتخاری: به مجید حسینی گفتیم موافق جدایی اش نیستیم؛ مشغول آماده کردن پیش قرارداد تیام و جپاروف هستیم دقیقا دو ماه هست آقای افتخاری دارن قرارداد جباروف و تیام رو آماده میکنن آقای افتخاری میشه یه بار هم شده فعل حال به کار ببری و از فعلهای آینده بپرهیزی؟
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۵۰
پاسخ
15
82
بهرام
متاسفانه قحط الرجال در فوتبال داریم که امثال تو و توفیقی و کفاشیان و ساکت و تاج و گرشاسبی باید سکان فدراسیون و 2 باشگاه محبوب پایتخت دستشون باشه.مدیریت تخصصه که در وجود شما نیست دیگه دوره کدخدامنشی و تو رو خدا بمون نیست فوتبال حرفه ای مدیر حرفه ای میخواد 2 هفته بعد لیگ شروع میشه تازه یادش اومده اگه بخواد با تیام و جباروف قرارداد ببنده باید پیش پرداخت بده.احتمالا بویان مقدونیه ای رو هم باید به پرونده های فیفا اضافه کنیم و کلی هم خسارت بدیم حداقل اگه نمیخوان باهاش دوستانه فسخ کنند نشه قوز بالای قوز حرف بسیار است آقای افتخاری بنظرم خودت مسبب تمام شایعاتی چون حرفات متناقضه یه بار میگی ابراهیمی قسم خورده میمونه بعدش میگی 2 هفتست جواب تلفنم رو نداده
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۲۹
پاسخ
8
77
کیروش کبیر
من استقلالیم ولی حاضر بودم تیمم ۱۰ سال دربست در اختیار آقای گرشاسبی باشه. چون بدون هیاهو و بر اساس نیاز کادر فنی بازیکنان مورد نیازش رو میگیره، خیلی کم مصاحبه میکنه و هر وقت هم منافع باشگاهش در خطر باشه محکم می ایسته و از حق تیمش دفاع میکنه. بی انصافیه اسم ایشون رو کنار بقیه اسمهایی که نوشتید بیاد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۶:۵۰
7
92
تاج کبیر
سلام از آقای افتخاری خواهش میکنم اجازه بده حسینی (یا هر بازیکن دیگه ای که ناز میکنه واسه موندن)بره هرجا که دلش هست هیچ بازیکنی بزرگتر از نام تاج نیست. زنده باد تاج
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۱۲
پاسخ
17
83
** دوچرخه سوار ** خخخخخخ
افتخاری کارش درسته ( الکی مثلا ......)
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۸:۳۶
پاسخ
27
114
دوچرخه سوار نماد قدمت
حرفای افتخاری کلا تو تناقض هستن.اول می گه امید قسم خورده می مونه،بعد میگه جوابمونو نمی داد.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲:۲۹
5
67
Asad
من سکوت می کنم !
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۷:۴۳
پاسخ
4
110
محمدرضا
آخه به شمای پرسپولیسی چه ربطی داره؟ یکم برای خودتون احترام قائل باشید. میخواید با تضعیف تیمای حریف به نتیجه برسید؟
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۳:۳۸
80
22
amir
من نميدونم پس چرا اين آقا گفت ما كسى رو به زور نگه نميداريم به قول معروف زير بار حرف زور نميريم مگه زورش پر زور باشه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۵۲
پاسخ
15
117
بهزاد
از همه جالبتر اینکه چشمی تو این گرما رفته قطر. خود قطری ها تو این فصل در میرن از کشورشون بعد این میگه برا تفریح رفته، انگار جا قحطیه. قول می‌دهم تست پزشکی هم تیم جدیدش ازش گرفته و استقلال یا باید مبلغ قرارداد و بالا ببره پرداختی های نپرداخته رو بپردازه یا با استفاده از این بندهایی که در قراردادهای دیگران هم هست یکطرفه بدون احتیاج به رضایتنامه فسخ قرارداد کنه.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴:۴۰
3
89