افت امتیازگیری برانکو برای قهرمانی؛ منفیِ 5 امتیاز!

افت امتیازگیری برانکو برای قهرمانی؛ منفیِ 5 امتیاز!

11429
17:33
24 اردیبهشت 1398
اولین قهرمانی برانکو در پرسپولیس با 66 امتیاز به دست آمده بود. این تیم برای دومین قهرمانی 64 امتیاز کسب کرد و این فصل هم نهایتا با 61 امتیاز می‌رسد.

به گزارش وبسایت نود، سه فصل است که در پایان لیگ هیچ تیمی نتوانسته بیشتر از پرسپولیس امتیاز جمع کند. شاگردان برانکو در حالی در این سه فصل بیشترین امتیاز لیگ را کسب کرده‌اند که در فصل اول، به خاطر تفاضل گل کمتر، جام قهرمانی را به استقلال‌خوزستان هدیه دادند و سپس دو فصل متوالی قهرمان شدند. پرسپولیسی‌ها در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ هجدهم هم جدی‌ترین شانس قهرمانی هستند. این تیم فقط در صورتی قهرمانی این فصل را از دست می‌دهد که در دیدار هفته پایانی به پارس‌جنوبی‌جم ببازد و سپاهان هم استقلال‌خوزستان را شکست دهد. با توجه به اینکه پرسپولیس در این فصل فقط یک شکست در کارنامه‌اش ثبت شده، شانس بالایی برای نباختن به پارس‌جنوبی‌جم دارد و احتمالا در قهرمانی لیگ هت‌تریک می‌کند.

البته امتیازات پرسپولیس در این‌ سال‌ها یک روند سقوطی داشته است. برانکو اولین فصلی که پرسپولیس را طبق نظر خودش بست،  این تیم 21 امتیاز نسبت به فصل قبلش بیشتر جمع کرد. سپس این تیم باز هم اوج گرفت و در لیگ شانزدهم به 66 امتیاز رسید. در آن فصل پرسپولیس به قدری امتیاز جمع کرد که دیگر تفاضل گل هم نتواند جام را از این تیم بگیرد. دومین قهرمانی پرسپولیس با 64 امتیاز به ثبت رسید. هر چند که این تیم نسبت به لیگ هفدهم، دو امتیاز کمتر کسب کرد، ولی باز هم دست هیچ مدعی به این تیم نرسید و برانکو در کسب قهرمانی لیگ برتر دابل کرد. پرسپولیس در این دو قهرمانی به قدری مقتدر بود که پیش از هفته پایانی، صدرنشینی‌اش را قطعی می‌کرد. در این فصل ولی امتیازات پرسپولیس باز هم افت کرد. شاگردان برانکو در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ با 58 امتیاز در صدرجدول هستند. پرسپولیس به عنوان شانس اول قهرمانی لیگ، حتی اگر این بازی را هم ببرد به 61 امتیاز می‌رسد و یعنی در بهترین شرایط هم 3 امتیاز کمتر از قهرمانی قبلی‌اش و 5 امتیاز کمتر از دو فصل قبل کسب کرده است. 

14001

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
زمانی که پنجره بسته بود پرسپولیس تیم بهتر و قویتری بود
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۲۵
پاسخ
13
47
Persepolis6
کلا پرسپولیس بعدا از نیم فصل فصل قبل دیگه تیم سابق نشد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۱۵
پاسخ
9
37
رضا
همه بازی ها ب کنار فقط یدونه بازی رفت سپاهان پرسپولیس درست داوری میشد حداقلش دیگه پرسپولیس قهرمان نبود و نمیشد حالا بازی های رفتش با تراختورو ماشین و پدیده و بقیه تیما ب کنار
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۰۷
پاسخ
81
14
پرسپولیسی
واقعا شیری و نادری خوب نیستن نمی دوتم چطور برانکو انتخابشون کرده
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۳۵
پاسخ
67
10
پرسپولیسی گرگان
اگه اخر فصل افت نداشتیم و عین فصل قبل بودیم اینقدر بی جنبه ها عذر و بهانه نداشتن نشون دادن جنبه بودن تو کورس رو ندارن این فصل هتریک میکنیم و جواب محکم میدیم به حسودان
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۰۸
پاسخ
8
51
سارا اس اسی
با داوری یا بدون داوری؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۳۷
پاسخ
63
12
RedOnly
اول و آخر خودتی قهرمان .... با هر آماری .
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴:۲۵
پاسخ
16
146
شازده آبی
واقعا عجب رویی دارین شماها!!!! دیگه کل ایران فهمید هفته۲۹ام سر همه مدعی‌ها بریده شد تا شما برید بالا.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰:۴۸
64
16
مجید
مهم قهرمانی است که انشالله روزپنج شنبه درجم جام قهرمانی رابالای سرمیبریم وجام جم رادوباره احیامیکنیم.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۵۱
پاسخ
14
131
رضا
خداییش هیچ کس و هیچ رسانه ای پنالتی پولیس رو به حاشیه نبرد، برعکس استقلال که ابتدای فصل تیم با جوان های ناشناخته امتیاز از دست داد و نیم فصل دوم تا اینجا صدر جدول امتیاز گیریه و بهترین خط دفاع و حمله رو داره اونقدر انتقاد کردن که شفر روهم اخراج کردن... پنالتی پولیس که هر بازی اعتقاد داره داورا باید 3 پنالتی براشون بگیرن و باد بیاد بازیکناشون میوفتن زمین... اینو برانکو یادشون میده از طارمی گرفته تا بودیمیر.... لطفا اینو دیگه چاپ کنید !
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۲۶
پاسخ
147
24
سید محمود
پرسپولیسو استقلال هردو دولتین اسپانسر مشترک دارنهر دو پرهوادارن تنها فرقشون هواداراشونه.استقلالیا برای جزیی ترین امور هم تیم رو تحت فشار میذارن.بازبکن رو بی غیرت خطاب میکنند مربی رو ترسو میگن مدیر رو هم بی عرضه.همیشه تیمشون استرس داره.حمایتشون واقعی نیست ولی پرسپولیسی ها یاد گرفتن تا جایی که جا داره نذارن بازیکن مربی و مدیر دچار حاشیه بشن .اونا هم تمام تلاششان رو برا هوادار می‌کنن.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۷:۱۷
6
45
محمد
علت آن به دو پنجره محرومیت و ترک چند بازیکن کلیدی و در سه جبهه جنگیدن و متاسفانه دو بازیکن مصدوم شدند ، حالا شما در نظر بگیر یک تیم مدعی دو تا بازیکن از نیم فصل جدا شدند ، تیم از هم پاشید ، ماشاالله با این هم مشکلات و این همه حجمه دیگر تیم ها ، پنجشنبه هتریک می کنند و من به نمایندگی از تمام پرسپولیس ها برای سال دیگه جبران می کنیم و با پنج هفته مانده فصل تمام بشود قهرمان بشویم و رکورد جدیدی بزنیم .
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱:۳۰
پاسخ
11
110
امیر
کلا امتیازها رو با کمک داور و وزیر ورزش بهش دادند . خودتونم میدونید و میبینید.والا جاش ته جدول بود
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱:۲۲
پاسخ
115
18
علی پرسپولیسی
لیگ امسال بسیار فشرده بود و تیمهای مدعی زیاد.نمیشه گفت پرسپولیس افت کرده.تیمهای دیگه قوی تر شده بودن.به هر حال باز هم پرفسور طوری برنامه ریزی کرد که پرسپولیس قهرمان بشه.شک نکنید پشت همه نتایج یه برنامه ریزی هست.حتی تساوی در خانه حریفان قدرتمند مثل سپاهان.تراکتورو...به امید قهرمانی مجدد پرسپولیس زلزله
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۵۰
پاسخ
12
100
پرسپولیسی
از عملکرد پرسپولیس تو اسیا مشخصه افت کرده بخصوص چن هفته اخر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۱۹
4
24
❤❤❤فرهاد❤❤❤
پرسپولیس تو بازی با پارس تیر خلاص رو به همه ی تیم های بالای جدول میزنه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۳:۰۰
پاسخ
15
95
علی
این فصل فشار روی تیم خیلی زیاد بود و با وجود پنجره بسته نقل و انتقالات همین که قهرمان بشیم کافیه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۴۹
پاسخ
11
83
پرسپولیس هتریک
انشالله این فصل درست میشه نگران نباشید هواداران توی نقل وانتقالات مشکلات رفع میشه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۲۱
پاسخ
9
83