افشارزاده: بعید می‌دانم استقلال و پرسپولیس به این زودی خصوصی شوند

افشارزاده: بعید می‌دانم استقلال و پرسپولیس به این زودی خصوصی شوند

764
09:55
12 آذر 1397
بهرام افشارزاده، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: بعید می‌دانم استقلال و پرسپولیس به این زودی خصوصی شوند، البته اگر این اتفاق رخ بدهد، باید به شرف تصمیم‌گیرندگان این تصمیم درود فرستاد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، بهرام افشارزاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره شرایط آبی‌پوشان پایتخت در فصل جاری اظهار داشت: شاید الان استقلال جایگاه خوبی از نظر تماشاگران نداشته باشد، اما می‌دانم که حرکت این تیم رو به جلو است. سرمربی این تیم کارهای بزرگی انجام داده، اما خُب بعد از جام جهانی چند بازیکن خوب جدا شدند و یک‌سری بازیکن جدید به استقلال آمدند. به طور کل فکر می‌کنم با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد، در آینده‌ای نزدیک شاهد موفقیت‌های استقلال خواهیم بود.

او افزود: البته استقلال با مسائل مالی هم مواجه است که انشاالله حل می‌شود. باشگاه‌های بزرگ نیاز به حمایت مالی دارند، چون از بازیکنان بزرگی هم بهره می‌برند. در کل امیدوارم مشکل استقلال در این باره حل شود.

مدیرعامل پیشین استقلال درباره بدهی آبی‌پوشان به بازیکنان خارجی گفت: معتقدم باید کمتر از بازیکنان خارجی استفاده شود و تا می‌توان، از بازیکنان داخلی بهره برد. به نظرم آکادمی استقلال باید زاینده باش و به نحو مطلوب از آن استفاده شود. بازیکنان خارجی می‌خواهند پول‌شان را بگیرند و دل‌شان برای استقلال و ایران نسوخته که به اینجا بیایند. به نظرم باید بازیکنان داخلی استفاده شود و از نفرات خارجی کمتر استفاده کرد.

2051

نظرات کاربران
مسعود تراکتور
این دوتا سوگلی شما هستند کجا برن اخه تازه با اونهمه بدهی و تخلفات مالی که بواسطه وزارت ورزش ماس مالی شده کی جرات داره بخره؟؟/امروز بخره فردا پشت زندان هستش
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۳۰
پاسخ
11
14
Ali73ss
اکثر بدهی های مالی کنونی اس اس از زمان شما هستش درضمن بیخودی در مورد تاج کبیر مصاحبه نکن هیچ هواداری شمارا استقلالی نمی دونه
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۴۷
پاسخ
12
7