افشارزاده‌: کسر امتیاز استقلال را تهدید نمی‌کند

افشارزاده‌: کسر امتیاز استقلال را تهدید نمی‌کند

701
15:46
24 فروردین 1395
سرپرست باشگاه استقلال گفت: هیچ خطری استقلال را در زمینه کسر امتیاز تهدید نمی‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه استقلال گفت: هیچ خطری استقلال را در زمینه کسر امتیاز تهدید نمی‌کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، بهرام افشارزاده، در خصوص اینکه کفاشیان اعلام کرده خطر کسر امتیاز استقلال را تهدید می‌کند واین مسئله جدی است، گفت: نه اینطور نیست که جدی باشد. حتی اگر فیفا با درخواست ما برای پرداخت بدهی توزی موافقت نکند ما 90 درصد این پول را تهیه کرد‌ه‌ایم و در صورتی که فیفا اعلام کند این پول پرداخت خواهد شد. در نتیجه هواداران نگران نباشند.

افشارزاده درباره اینکه آیا قرار است به بازیکنان استقلال بابت دربی پاداش دهد یا نه،‌گفت: قطعا پیروزی در دربی پاداش دارد اما ما هیچ مبلغی در نظر نگرفته‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد ندارد برای بازیکنان تیم صحبت کند، گفت: من فردا یا پس فردا شب به اردو می‌روم و قطعا با بازیکنان دیدار می‌کنم. البته قرار بود امروز با مظلومی جلسه‌ای داشته باشم اما چون تمرین امروز استقلال صبح بود این جلسه کنسل شد. قطعا ما نمی‌گذاریم بازیکنان از لحاظ مالی دچار مشکل شوند و هیچ وقت نگذاشته‌ایم زمین بمانند. قطعا در مورد دربی هم آنها را جمع و جور می‌کنیم.

افشارزاده درباره حساسیت دربی 82 تأکید کرد: این بازی برای مردم همیشه حساس است و این بار به دلیل هم‌امتیاز بودن دو تیم خیلی حساس‌تر است و ما نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم. به هر حال روی دو تیم فشار است و برای ما هم این دیدار اهمیت دارد. مردم از ما توقع دارند هر چند که برد و باخت در این مسابقه آخر دنیا نیست اما هواداران برای‌شان مهم است که در رقابت کم نیاورند.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به این موضوع که پرویز مظلومی در نشست خبری خود از این مسئله گله کرده هر گاه تیم رقیب حتی بد هم بازی کند باز مورد تمجید قرار می‌گیرد اما استقلال در حالیکه هفته‌های زیادی در صدر بوده مورد انتقاد است، گفت: او درست می‌گوید. درحالیکه ما بیش از 20 هفته در صدر بودیم اما باز مورد انتقاد هستیم. البته من امروز فضای مطبوعات را که نگاه می کردم به نکته جالبی برخوردم و اینکه برخی پوستر برانکو را همراه پسرش منتشر کرده بودند. به هر حال هر مربی راه مخصوص به خود را در پیش می‌گیرد و این به روحیات طرفین بازمی‌گردد. استقلال زحمت خود را کشیده است و مظلومی هم برای استقلال زحمت خود را می‌کشد.

افشارزاده همچنین در خصوص قرعه‌کشی جام جهانی و گروه ایران اظهار داشت:‌به نظر من قرعه‌کشی خوب و نسبتا آسانی بود. به نسبت شاید کره حریف سختی برای ما باشد ولی در مجموع تیم ملی شرایط خوبی دارد.

 

2051

نظرات کاربران
asheghe bi farhadam
حبیب کاشانی هم ی کم تعلل کرد و خوش باور بود پرسپولیس 6 امتیازی که قطبی با خون دل شیر جمع کرده بود هدر داد بپا راه اونو پیش نری شیخ المدیران ورزشی
۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۰:۳۴
پاسخ
1
2
ایدا سادات16قیطریه
مشخصه فدراسیون پول داده واسه پرسپولیس پول نداشت 6 امتیاز کسر کردن بازم قهرمان شد 6666666666
۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲:۵۲
پاسخ
16
21
ستار666666
اینم دو روز دیگه گندش در میاد نمیتونین کاری کنین
۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۶:۵۸
2
6