افشای محتوای آخرین سخنرانی گواردیولا به عنوان مربی بارسلونا توسط سانچز

افشای محتوای آخرین سخنرانی گواردیولا به عنوان مربی بارسلونا توسط سانچز

41422
23:24
09 تیر 1396
ستاره پیشین بارسلونا اذعان کرده از آخرین سخنرانی پپ گواردیولا به عنوان مربی این تیم درس گرفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره پیشین بارسلونا اذعان کرده از آخرین سخنرانی پپ گواردیولا به عنوان مربی این تیم درس گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، الکسیس سانچز که در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۱ شاگرد پپ گواردیولا در بارسلونا بود در نشست خبری روز جمعه خودش پیش از دیدار فینال جام کنفدراسیون ها در روز یکشنبه عنوان کرده از آخرین سخنرانی این مربی به عنوان مربی بارسلونا درس گرفته است.

سانچز که این روزها اخبار زیادی مبنی بر تمایلش برای همکاری دوباره با گواردیولا در منچسترسیتی منتشر می شود به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

گواردیولا پس از آخرین بازی اش به عنوان مربی بارسلونا همه بازیکنان را در رختکن جمع کرد و گفت:«بچه ها، شما به لطف همه بازیکنانی که الان اینجا حضور دارند توانستید به موفقیت بزرگی برسید.» در حالی این حرف را زد که بازیکنانی چون اینیستا، مسی، ژاوی، پیکه، پویول که وظیفه شان را به خوبی انجام داده بودند در رختکن حضور داشتند. حتی اگر آن ها کارشان را به خوبی انجام داده بودند باز تیم بد کار نمی کرد. آن لحظه را هیچ وقت فراموش نمی کنم. 

در طی این سال ها یاد گرفتم که در رابطه با همبازیانم خودخواه نباشم. بالغ شدنم به عنوان یک بازیکن باعث شده رابطه بهتری با همبازیانم پیدا کنم. فکر می کنم همبازیانم به من نیاز دارند و من هم به آن ها نیاز دارم. برای بردن جوایز فردی به حمایت همبازیانم نیاز دارم. 

سانچز امیدوار است اتحاد بازیکنان شیلی باعث شود این تیم همانند سال گذشته که قهرمان کوپا امریکا شد در بازی با آلمان در فینال جام کنفدراسیون ها هم به پیروزی برسد. 

در فینال سال گذشته کوپا امریکا تک تک بازیکنان آرژانتین از شیلی بهتر بودند اما ما تیم بهتری بودیم. ما مثل یک خانواده هستیم. در بازی با پرتغال هم وضعیت همینگونه بود. همه بازیکنان این تیم وظایف شان را انجام می دهند و همین باعث شده موفق شویم.

۲۰۳۱ 

نظرات کاربران
بابک
حیفه این بازیکن که تو ارسنال داره مفت مفت به فنا میره
۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶:۰۹
پاسخ
5
13
محمدپرسپولیسی
پپ همیشه بهترینی...فقط بارسا♥♥♥♥
۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۸:۵۳
پاسخ
27
72
عشق است آرسنال
سانچز واقعا بازیکنه خوبیه و علاوه بر قدرت حمله پاسهای گل زیبایی میده و واقعا باهوش کار میکنه امیدوارم قهرمان بشه ولی میدونم بازی سختی رو پیش رو داره ! آرسنال و 49 بازی بی شکست
۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۶:۴۸
پاسخ
10
72
طاها
49 بازی بیشکست ؟! باو برو Wenger Out چاپ کن
۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۰:۳۸
6
8
Nader
ان شاءالله تو فینال موفق بشین،چونکه از آلمانیای مغرور اصلا خوشم نمیاد !!!
۱۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۵:۲۷
پاسخ
73
102