افشین قطبی: پنالتی پریرا گل می‌شد بازی را راحت‌تر می‌بردیم

افشین قطبی: پنالتی پریرا گل می‌شد بازی را راحت‌تر می‌بردیم

2063
18:12
28 بهمن 1397
افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان را به عوامل باشگاهش تبریک گفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، افشین قطبی پس از پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت: تبریک به همه فوتبالدوستان خوزستان که بازی زیبایی را دیدند. به همه عوامل باشگاه فولاد این برد را تبریک می‌گویم.  اگر پنالتی ما در نیمه اول تبدیل به گل می‌شد بازی در ادامه خیلی برای ما راحت‌تر دنبال می‌شد که این اتفاق رخ نداد. به‌هرحال کسب 10 امتیاز از چهار بازی و دو گل خورده برای باشگاه فولاد خیلی خوب است و باید تلاش کنیم این روند ادامه پیدا کند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش در نیمه دوم نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد، یادآور شد: من فکر می‌کنم دربی حساسیت خاص خودش را دارد و در کنار این قضیه وقتی تیم‌هایی مثل ما موفق به شکست پرسپولیس و استقلال می‌شوند از لحاظ روحی و تمرکز برای دیدار بعد خود با مشکل مواجه می‌شوند، اتفاقی که در بازی امروز ما مشهود بود، اگرچه من اعتقاد دارم وقتی شما پنالتی را در بازی از دست می‌دهید از لحاظ روحی آسیب می‌بینید و  حریف‌تان شرایط بهتری را برای ادامه بازی پیدا می‌کند. آنهایی که فوتبال بازی کرده باشند خیلی خوب می‌فهمند که منظورم چیست.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه چند بازیکن اصلی‌اش را در این مسابقه نداشت، تصریح کرد: ما برای این بازی مصدوم و محروم داشتیم که من سعی کردم دیروز در مورد این مسئله حرف نزنم، اما اتفاق خیلی بد برای ما بازی نکردن میلاد بدرقه بود. او در تمام طول هفته در ترکیب اصلی بود تا اینکه عصر دیروز به من گفتند او مشکل دانشگاهی دارد و نمی‌تواند بازی کند که این مسئله به ما ضربه زد.

قطبی در پایان راجع به اینکه چرا از آرش افشین در ترکیب اصلی استفاده نمی‌کند، گفت: اجازه بدهید من در مورد بازیکن خاصی صحبت نکنم. ما برای انتخاب بازیکنان اصلی عملکرد آنها را به طور دقیق آنالیز می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین تصمیم را بگیریم.

1870

نظرات کاربران
نصیر قرمز
افشین امپراطور دوستت داریم موفق باشی
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۳۳
پاسخ
2
32
فولادمرد
دمتون گرم بچه‌ها وآقای امپراطور فقط چند تا سوال دارم : چرا از مریدی استفاده نمیکنید و چرا در دروازه مرادیان رو قرار نمیدین و چرا دفاع چپ نمیگیرین و همچنین چرا بعد از اینکه گل میزنین این همه دفاع میکنین یک سوال از فدراسیون دارم که چرا نمیذارن بازیکن ژاپنی وارد تیم شود؟ ؟ مثل پاتوسی از استقلال البته منظورم فقط قانون غلط فدراسیونه
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۴۱
پاسخ
3
42
کی روش
سینا مریدی مصدوم است ولی فکرکنم به بازی بعدی می رسد دوما فکرکنم لیست فولاد تکمیل شده بازیکن نمیتواند بگیرد مرادیان هم خودش نمی گذارد
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۰۶
5
16