افشین پیروانی:  به کی‌روش دست یاری دادم، اخلاقی نبود که کار را رها کنم

افشین پیروانی: به کی‌روش دست یاری دادم، اخلاقی نبود که کار را رها کنم

3254
12:16
29 اردیبهشت 1395
مدیر تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل در نشست خبری با رسانه‌های گروهی در حمایت از حضور کی‌روش در تیم ملی ایران گفت تیم‌های رقیب ما همواره از مربیان خارجی استفاده می‌کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل در نشست خبری با رسانه‌های گروهی در حمایت از حضور کی‌روش در تیم ملی ایران گفت تیم‌های رقیب ما همواره از مربیان خارجی استفاده می‌کنند.

به گزارش وب سایت نود، افشین پیروانی درباره اینکه آیا پس از استعفا از حضور در سمت مدیر تیم‌ملی، قصد ادامه همکاری دارد یا نه گفت: اگر استعفا داده بودم به این دلیل بود که چون با کی روش آمده بودم به لحاظ اخلاقی با رفتن او باید از تیم می رفتم. من قراردادی نداشتم ولی تعهد داشتم. من به عنوان نماینده ایرانی ها با کی روش دست یا علی داده بودم و کار قشنگی نبود اگر کار را رها می کردم. من هیچ گاه برای تیم ملی شرط نگذاشتم و اگر در آن مقطع من و کی روش استعفا دادیم برای کمبودها بود.

 مدیر تیم‌ملی فوتبال ادامه داد: من سه نکته را بگویم و امیدوارم به کسی بر نخورد. اول اینکه تیم‌های رقیب ما از مربیان بزرگی استفاده می‌کنند. شاید به برخی مربیان ما بر بخورد ولی ببینید که چین و قطر از مربیان بزرگی استفاده کرده‌اند و با برنامه ریزی و سرمایه گذاری به دنبال پیشرفت هستند. من بازیکن بوده‌ام و می‌دانم اگر در چمن خوب کار بکنید، بازی شما فرق می‌کند. از طرفی بازیکنان بزرگ خارجی هم موثر هستند. حضور آنها در سایر بازیکنان اثر گذار است. اگر من یک روز استعفا دادم برای این بوده که به تیم ملی توجه کنند. تیم ملی نیاز به حمایت دارد. نمی شود بدون امکانات کاری کرد. بیایید دست به دست هم بدهیم. باشگاه ها بیایند همکاری کنند.

 پیروانی اضافه کرد: جام جهانی ما از 2016 آغاز می شود و ما مثل فرانسه و ... نیستیم که همیشه جام جهانی برویم. ما ایرانیم و یکی در میان جام جهانی رفته‌ایم. بیایید حمایت کنیم از کی روش و تیم ملی تا به جام جهانی برویم.

 

2051

نظرات کاربران
davood
نمیدونم چرا این میخواد خودشو بچسبونه به کروش
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۵:۰۴
پاسخ
10
5
پرسپولیس
باآرزوی موفقیت برای شما وتیم ملی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۵:۱۷
پاسخ
3
17
پرسپولیس
موفق باشی مستر افشین.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۳:۴۶
پاسخ
3
15