اقبالی: این آخرین بازی ما در سپیدرود بود/ فردا استعفا می‌دهیم

اقبالی: این آخرین بازی ما در سپیدرود بود/ فردا استعفا می‌دهیم

2459
20:22
19 مرداد 1397
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: به خاطر مشکلات مالی نتوانستیم به موقع به تبریز برسیم و با پیگیری خداداد عزیزی بازی را به امروز موکول کردیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: به خاطر مشکلات مالی نتوانستیم به موقع به تبریز برسیم و با پیگیری خداداد عزیزی بازی را به امروز موکول کردیم.

به گزارش وبسایت نود، مسعود اقبالی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و سپیدورد رشت در هفته سوم لیگ برتر که به نتیجه تساوی یک - یک انجامید, اظهار داشت: پیش از آنکه درباره بازی امروز صحبت کنم، از فیروز کریمی تشکر می‌کنم. علی رغم مشکلات موجود، او و باشگاه گسترش به ما لطف داشتند و پذیرفتند که به خاطر سوء‌مدیریت در باشگاه سپیدرود و اینکه به دلیل مشکلات مالی به موفع نرسیدیم، بازی امروز برگزار شود. متأسفانه تیم ما به خاطر شروع دیرهنگام تمرینات، فقط سه هفته برای آماده‌سازی زمان داشت. متأسفانه در هفته‌های ابتدایی بازی‌ها را  بد تمام کردیم.

وی با یادآوری اینکه بازیکنان سپیدرود تا دقیقه 80 شرایط مطلوبی داشتند، خاطر نشان کرد:‌ پس از سه هفته که نتایج خوبی کسب نکردیم، این نتیجه برای ما رضایت‌بخش است. با این حال می‌توانستیم بهتر از این باشیم. البته این آخرین بازی ماست و ما، اعضای کادر فنی فردا به همراه خداداد عزیزی به سازمان لیگ می‌رویم و از سمت خود استعفا خواهیم داد. امیدوارم افرادی که به تیم می‌آیند، نتیجه خوبی بگیرند و مردم رشت را خوشحال کنند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه هدف اول این تیم گل نخوردن و سپس گشودن دروازه حریف بود، گفت: ما در روزهای گذشته با بحران و شرایط عجیبی مواجه بودیم و قرار بود با هواپیما به تبریز سفر کنیم که به خاطر مشکلات مالی با اتوبوس به این شهر آمدیم. 9 ساعت در راه بودیم و این مسئله روی بازیکنان ما تأثیر منفی گذاشته بود. بازیکنان از لحاظ روانی آماده نبودند، اما با این وجود تلاش کردیم مشکلات را فراموش کنیم که در این زمینه موفق بودیم و با ارائه یک بازی قابل قبول به خواسته خود رسیدیم.

اقبالی در مورد اینکه علت استعفای آنها چیست، تصریح کرد: استعفا به دلیل سوءمدیریت است. مشکلات عدیده مالی داریم. تا به الان کادر فنی پولی دریافت نکرده است. به همین خاطر ما استعفا می‌دهیم. پول بازیکنانی که از فصل قبل طلب داشتند پرداخت شده است اما افرادی که تازه به تیم آمدند یک ریال هم دریافت نکرده‌اند. این مشکلات مربوط به قبل است اما ما جدا خواهیم شد. فکر نمی‌کنم این مسئولان هم بتوانند مشکلات مالی را حل کنند. هر روز به ما دروغ گفته شد. ما نمی‌دانستیم این مشکلات وجود دارد و کم‌کم به مرور زمان پی به این موضوع بردیم. از سطح مدیریت این مشکلات به وجود می‌آید و کم‌کم این مسئله به تیم کشیده شد و انسجام تیم از دست رفت. صبر و تحمل خداداد عزیزی هم تمام شد، مردم گیلان هم دیگر تحملی ندارند. برخی مشکلات مالی را نمی‌دانم و کم‌کم به این روز افتادیم. 

«مشکلات ما رفته رفته انباشته شد تا تیم به این روز افتاد»، وی با بیان این جمله ادامه داد: این مشکلات رفته رفته به بازیکنان تیم هم وارد شد و هر چه تلاش کردیم مشکلات در سطح مدیریتی باقی بماند، اما مسائل باز شد و همه از آن مطلع شدند. تنش‌هایی هم که در بازی قبل ایجاد شد، ریشه در همین مسائل دارد. ما دو سه هفته است که کار خود را آغاز کرده‌ایم، اما مردم گیلان هم صبر و تحمل زیادی ندارند.

20441

نظرات کاربران
Asa
خداداد دوست داریم تو آذربایجان خیلی هوادار داری.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۵۵
پاسخ
2
19
رضا
آقای میناوند و خداداد که از منتقدان کیروش و سیستم بازی تیم ملی هستند در سه بازی ده گل خوردند و دو گل به ثمر رساندند خدا قوت به این زوج مربی کشورمان که به زودی در زمینه مربی هم لژیونر میشند
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۱۹
پاسخ
26
12