۸ تخته فرش نفیس ایرانی هدیه به موزه فیفا، میزبان جام جهانی و کاپیتان‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش

۸ تخته فرش نفیس ایرانی هدیه به موزه فیفا، میزبان جام جهانی و کاپیتان‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش

3923
17:40
24 فروردین 1397
فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد ۸ تخته فرش نفیس که توسط بهترین بافنده‌ها در تبریز آماده شده را به کاپیتان‌های هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی، ‌آستان قدس رضوی، موزه فیفا و موزه روسیه که میزبان جام جهانی است، اهدا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد ۸ تخته فرش نفیس که توسط بهترین بافنده‌ها در تبریز آماده شده را به کاپیتان‌های هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی، ‌آستان قدس رضوی، موزه فیفا و موزه روسیه که میزبان جام جهانی است، اهدا کند.

به گزارش وبسایت نود به نقل از فارس، فدراسیون فوتبال ایران 8 تخته فرش برای مسابقات جام جهانی به بهترین بافنده ها در شهر تبریز سفارش داده تا این فرش‌ها برای مسابقات جام جهانی آماده شود.البته مراحل بافت فرش‌های مد نظر فدراسیون تقریبا رو به اتمام است.

4 تخته فرش در ابعاد 2 در 1 متر برای ارائه به موزه های فیفا و همچنین روسیه، فدراسیون فوتبال ایران و آستان قدس رضوی در نظر گرفته شده و 3 تخته دیگر هم برای ردو بدل شدن بین مراسم ابتدایی و اهدای فرش‌ها به کاپیتان‌های تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال در نظر گرفته شده است.
فدراسیون فوتبال یک تخته فرش دیگر را هم برای صعود احتمالی و اهدای آن به کاپیتان تیم ملی رقیب ایران در مرحله بعد در نظر گرفته که این اقدام در نوع خود جالب توجه است.

تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است.

 

1004

نظرات کاربران
علی
یه فرش دیگم ببافید برای فینال با برزیل
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۲۵
پاسخ
1
19
تیراختور
یه چن تا هم دیگه میبردن میدادن به کاپیتانا تا فینال ک بالا میریم زشته به یکیشون بدیم به یکیشون نه گفتم که کم نیاد آرزوی موفقیت واسه تیم ملی
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱:۲۳
پاسخ
4
58
اس
حرکت قشنگیه ....
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷:۰۰
پاسخ
13
58
CR 6+4 FCP
1 متر 2 متر فرش رو ببریم تو زمین.
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۹:۲۶
پاسخ
2
68