الخلیفی: نیمار و امباپه در پاریسن ژرمن باقی می‌مانند

الخلیفی: نیمار و امباپه در پاریسن ژرمن باقی می‌مانند

807
13:44
04 اسفند 1397
مالک پاریسن ژرمن تاکید کرده ستارگان این تیم در پاریس باقی خواهند ماند.

به گزارش وبسایت نود، ناصر الخلیفی، مالک قطری باشگاه پاریسن ژرمن در جدیدترین مصاحبه خود تاکید کرده این تیم برنامه ای برای فروش ستارگانش ندارد.

در یک سال اخیر گزارشاتی منتشر شده مبنی بر اینکه پاریسن ژرمن در صورت گناهکار شناخته شدن توسط یوفا به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین بازی جوانمردانه مالی باید از بین نیمار و امباپه یک نفر را بفروشد. 

الخلیفی به نقل از espn گفته:«نیمار و امباپه بازیکنان پاریسن ژرمن هستند و بازیکن این تیم هم باقی خواهند ماند. رسانه ها می گویند که ما باید آن ها را بفروشیم اما به شما می گویم که این دو بازیکن برای ۲ هزار درصد در پاریس می مانند. قرارداد تجاری جدیدی که امضا کردیم به ما اجازه می دهد تا روی ترکیب تیم بیشتر از قبل سرمایه گذاری کنیم. باید ببینیم خواسته مربی چه چیزی است اما بازیکنان بیشتری می خریم. ما همیشه به قوانین بازی جوانمردانه مالی احترام گذاشتیم و نگرانی نداریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ممنون ناصر جوون :-)
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۱۰
پاسخ
5
5
امیر آبی دل
ناصر خلاف داداش..... اگه واقعا هدفتون قهرمانی در یو سی ال سال بعده نگه داشتن نیمار جونیور و کیلیان امباپه مشکلی نیست ولی اگه میخواین مثل پارسال خراب کنین همین امسال اینارو بفروش.... با تشکر.... یکی از طرفدارات
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۵۰
پاسخ
3
10
مجتبی
پاریس شاید تیم قدرتمند و پولداری باشه اما به هیچ وجه به محبوبیت و بزرگی و کلاس تیمهای نظیر بارسا رئال بایرن منچستر به هیچ وجع نمیرسه همین نفراتی که اقای الخلیفی اسم برده به زودی تیمشونو عوض خواهند کرد پول تا ابد نمیتونه ستارهاتونو حفظ کنه
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۰۷
پاسخ
5
18