الریاضیه: برانکو از نیمکت مربیگری الاهلی فاصله گرفت

الریاضیه: برانکو از نیمکت مربیگری الاهلی فاصله گرفت

31744
10:59
17 خرداد 1398
یک روزنامه ورزشی عربستان برخلاف دیگر رسانه‌های این کشور موضع‌گیری کرد و نوشت برانکو از نیمکت سرمربیگری تیم الاهلی دور شده است.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، در دو سه روز گذشته خبری در رسانه‌های عربی انتشاریافت که تا حد زیادی باعث نگرانی هواداران تیم پرسپولیس شد.

این خبر در ارتباط با انتقال برانکو ایوانکوویچ به تیم الاهلی بود. رسانه های عربستان و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، ابتدا عنوان کردند مربی موفق و با تجربه کروات مذاکراتی با باشگاه عربستانی داشته است.

در آنچه عنوان شد، بحث عدم پرداخت حقوق برانکو توسط تیم قهرمان لیگ برتر و جام حذفی ایران بود.

حتی روز گذشته سایت عربستان 360 ادعا کرد این گفت وگوها به عقد قرارداد اولیه نیز منجر شده است.

اما امروز روزنامه ورزشی الریاضیه حرفی کاملا متفاوت با آنچه تاکنون مطرح شده، بیان کرد.

این نشریه نوشت مربی 4 ساله اخیر قرمزپوشان از نیمکت الاهلی دور شده چرا که مدیریت باشگاه پرسپولیس به تکاپو افتاد و شرایط مالی این مربی را برآورده کرد تا طبق قرارداد برنامه یک سال باقیمانده از قراردادش اجرا‌شود.

الریاضیه نیز این موضوع را عنوان کرد که انتشار شایعات اخیر، باعث ناراحتی و ترس هواداران پرسپولیس از رفتن برانکو شد  اما باشگاه ایرانی در مقام حفظ وی برآمد.

4416

نظرات کاربران
حمید رضا قوی بنیه
بابا انقدر مردم جون به لب نکنین بدین پول بنده خدا رو
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۵۸
پاسخ
38
423
فرهاد
این خبر از اولش هم دروغ و برای تشویش افکار هواداران پرسپولیس ساخته شده بود ، برانکو یک مربی کارکشته ، باتجربه و حرفه ایست و هرگز با وجود یکسال باقیمانده از قراردادش با یک تیم ، پای میز مذاکره با تیم دیگر نمی نشیند ، کافیست پرسپولیس از هر هوادارش فقط هزارتومان طلب کند ، پول فصل بعدی قرارداد این مربی هم تأمین خواهد شد .
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸:۰۴
پاسخ
61
322
ققنوس سرخ
خواهش می کنم اینقدر با گفتن اینکه برانکو میره یا نمیره ما و هوادارانه شیشتقلالو اذیت نکنین!
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷:۰۲
پاسخ
58
329
پرسپولیس محبوب دلها
اقای عرب وقتی میگی قرارداد برانکو با دلار ۴هزاری بسته شده و الان ۱۵هزار تومانه دلار به این موضوع توجه کن که ۲میلیون دلار پاداش فینال هم دلار ۱۵هزار تومانیه.این پول ها کجاست؟
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۳۷
پاسخ
26
325
قرمزته
آقای عرب معروف شُدی میتونی بری
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳:۴۴
پاسخ
22
269
شادوماد
دو روزه کل پولش جور شد پرداخت شد.. مدیونید فکر کنید وزیر قرمزه
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۱۳
پاسخ
333
84
عاشق ایران
مطمئنم برانکو نمیره این اخبار هم فقط برای پرداخت طلبش از باشگاهشه
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۳۶
پاسخ
180
58
زلزله 6 ریشتری سرخ
همه چیز به انتخاب سرمربی متخصصا بستگی داره خداکنه زودتر استراماچونی بگیرن وگرنه برانکو پر
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱:۵۳
پاسخ
34
184
ali
آقا یعنی چی پرسپولیس پول نداره؟.کلا تعطیل کنید بره فوتبالو
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰:۵۶
پاسخ
20
197
به نام خداوند تاج افرین
بله دیگه استقلال کبیر بازیکناشو میفروشه که پول برسه پرسپولیس و سر پا نگه دارن
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۲۰
پاسخ
275
72
Hamed
اقای عرب جان مادرت جان بچه هات اگر توانایی جذب منابع مالی و حفظ برانکو و جذب بازیکن و تقویت تیم را نداری سریعتر بدون اتلاف وقت استعفا بدهید اجازه بدهید مدیری چون گرشاسبی کار را در دست بگیره .با تیمی که گرشاسبی با اون شرایط سخت بست وسط راه اومدن و کسب دوجام به پای شما نوشته نخواهد شد و نتیجه کار شما فصل اینده مشخص خواهد شد اقای عرب. این تیم و نتایج ان تنها دلخوشی و شادی ما هواداران است ان را از ما نگیر اقای عرب
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۰۱
پاسخ
19
180
O+
اینا که دیس لایک دادن مدیون هستین فکر کنید که جزو مثلث ژاپنی ها هستن خودم ما هوادار ها هزینه موندن برانکو می‌دیم هر هوادار یه دلار
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۵۸
پاسخ
80
559
سجاد ۶۶
همه این پولایی که میدن رو از جیب ما مردمه باز هر کدوم یه دلار بدیم مگ کم پولدارن اینا که ماهم کمکشون کنیم من بعنوان یه پرسپولیسی عمرن کمک نمیکنم همیناییم که دارن میگیرنو هم راضی نیستم پول مردمو دارن واس خودشون عشق میکنن
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲:۱۱
102
95
زانیار
من مخالف کمک به باشگاه نیستم . همه تیم های دنیا هواداراشون به تیم مورد علاقشون کمک میکنن ولی باشگاه مدیر داره واسه چی ؟ چرا استقلال اینهمه داره ولخرجی میکنه یا سپاهان ولی پرسپولیس نمیتونه حقوق مربیشو بده ؟ مربی که اینهمه افتخار واسه باشگاه اورده . مگه استقلال و سپاهان مگه جام گرفتن که اینهمه درامد دارن ولی پرسپولیس نداره ؟ هیئت مدیره و مدیریت باشگاه نقششون چیه ؟ فقط عکس بگیرن با جام ؟
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۵۲
36
159
ایمون زاید
فقط دارن وقت می خرن و بهانه سازی می کنن که برانکو رو با کمترین خسارت بفرستن بره صدای اعتراض زیادی هم بلند نشه آقای افشین قطبی عشق ماست ولی با این وضع اومدنش به نفع هیچ کسی نیست اقای دایی هم که خیلی ممنونیم مرسی . احترام داریم براش ولی به عقب بر نمی گردیم
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۳۹
پاسخ
33
362
زانیار
اقای عرب نمیتونی باشگاه رو مدیریت کنی برو . از وقتی شما امدی داریم میشنویم برانکو میره برانکو نمیره . فلان بازیکن میره فلان بازیکن نمیره . حقوق برانکو رو بدید این خواسته همه هواداران پرسپولیسه . برانکو باید بمونه اقای عرب
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۵۵
پاسخ
33
349
Perspolis
خیلی خیلی ساده هست! من جراح نیستم و قطعا باعث مرگ بیمار میشم، عرب هم مدیر نیست و باعث ایجاد مشکلات میشه خب اون صندلی لامصب رو بیخیال شو ، فقط کافیه جاشو با اقای نبی عوض کنه ، مهدی محمد نبی مدیریت قدرتمندی داره و میتونه به باشگاه پول تزریق کنه ولی این حس قدرت به عرب اجازه نمیده این کارو انجام بده
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۲۱
37
259
الف
شب برانکو نزدیک به الاهلی و استراماچونی دور از استقلال صبح برانکو دور از الاهلی استراماچونی نزدیک به استقلال این داستان ادامه دارد..
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۵۳
پاسخ
13
354