الشحانیه خواهان تمدید قرارداد با پولادی

الشحانیه خواهان تمدید قرارداد با پولادی

2177
12:07
28 دی 1394
باشگاه الشحاینه قطر لیست مازاد و بازیکنانی که برای فصل آینده ماندگار شدند را اعلام کرد که پولادی بازیکن سابق پرسپولیس جزو بازیکنان ماندنی بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه الشحاینه قطر لیست مازاد و بازیکنانی که برای فصل آینده ماندگار شدند را اعلام کرد که پولادی بازیکن سابق پرسپولیس جزو بازیکنان ماندنی بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم الشحانیه قطر در این فصل مهرداد پولادی بازیکن سابق پرسپولیس را در ترکیب خود دارد. باشگاه قطری امروز لیست بازیکنان مازاد و بازیکنانی که در فصل آینده به همراه تیم می‌مانند را اعلام کرد.

مهرداد پولادی که این دومین فصل حضور او در این تیم قطری است، با توجه به اینکه عملکرد خوبی داشته است در نتیجه باشگاه قطری خواهان تمدید قرارداد این بازیکن ایرانی است.

پولادی مشکل خدمت نظام وظیفه‌اش تا جایی بود که از تیم‌ملی خط خورد حال باید دید با این وضعیت او با درخواست باشگاه قطری موافقت خواهد کرد یا برای خدمت سربازی به ایران باز خواهد گشت؟

 

2051

نظرات کاربران
Sara
کاش برگرده ولی عادلانه باهاش رفتار بشه
۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۹:۰۱
پاسخ
0
0
Ali
اگه اروپا بودي نميومدي دلمون نميسوخت اخه دسته دو قطر شد ليگ اصن قطرم شد كشور
۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۵:۳۸
پاسخ
3
2
محمد(عدد مقدس6)
لیاقتت همونه که برای تیم دسته دومی بازی کنی سربازی به وطن افتخاره تازه سربازی شما هتله یا میری تراکتور یا ملوان نه مثل ما توی برجک و پست
۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۳:۲۵
پاسخ
16
10