الهامی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به مس بزنیم/ در جام حذفی مرحله به مرحله پیش می‌رویم

الهامی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به مس بزنیم/ در جام حذفی مرحله به مرحله پیش می‌رویم

622
17:56
30 بهمن 1398
سرمربی تراکتور می‌گوید تیمش در رقابت‌های جام حذفی مرحله به مرحله پیش می‌رود تا به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، ساکت الهامی سرمربی تراکتور پس از پیروزی تیمش مقابل مس کرمان در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی گفت: از یک بازی سخت و یک تیم قابل احترام عبور کردیم. بازیکنان در ۲۰ دقیقه اول شرایط خوبی را نداشتند اما در ادامه توانستند به بازی برگردند و در نیمه اول موفق شدیم کار را تمام کنیم. در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما این اتفاق نیفتاد. حدود دو هفته تا بازی بعدی فاصله داریم و از مسئولان می‌خواهیم به ما کمک کنند تا کیفیت زمین بازی افزایش پیدا کند. از بازی خوب مس کرمان نباید گذشت و این تیم شکل دفاعی خوبی داشت و آرزو می‌کنم که این تیم به لیگ برتر برگردد.

او در پاسخ به سوالی درباره وضعیت دفاعی تیمش اظهار کرد: وقتی که شما حمله می‌کنید و ساختار حمله‌ای دارید، مجبور می‌شوید از ساختارهای دفاعی‌ات کم کنید. این مساله موجب شد که مقابل مس کرمان گل بخوریم. من سعی می‌کنم فیلم بازی‌ها را ببینم و مشکل گل خوردن تیم را حل کنم  اما فوتبال همین است. من این نوع فوتبال را دوست دارم و علاقه دارم که با سبک هجومی تیمم را جلو ببرم.

الهامی در واکنش به سوالی درباره کم گل زدن‌ مهاجمان تیمش هم گفت:‌ اینکه همه در گلزنی شریک باشند خیلی خوب است تا اینکه مهاجمان نتوانند گل بزنند. اولین کاری که من از مهاجم می‌خواهم دفاع کردن است و مهاجمان اولین مدافعان تیم هستند. فلسفه تیم ما این است که باهم دفاع کنیم و باهم به سمت دروازه حریف حمله کنیم. همه ما یک مجموعه هستیم و در تیم من هر کسی جای خودش و وظیفه خودش را دارد. اینکه مهاجمان ما در دو بازی گذشته شرایط خوبی برای گلزنی ندارند قبول دارم اما باید تلاش کنیم که بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

الهامی در پایان با ابراز امیدواری نسبت به قهرمانی تیمش در جام حذفی، اظهار کرد: ما دوست داریم مرحله به مرحله پیش برویم تا در نهایت بتوانیم به مقام قهرمانی جام حذفی برسیم.

1870

نظرات کاربران
TT تهران
بدخواهان و دشمنان به زودی حاشیه جدید برای تراختور تدارک میبینند هر زمان تراختور نتیجه بگیره یک عده با حیله های ناجوانمردانه دست به کار میشوند
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۴۶
پاسخ
14
29
علی
کارت عالی بوده. امیدوارم بتوانی با همین دست فرمان پیش بدوی. تیمت هم نتیجه می گیرد و هم زیبا بازی می کند. اگر تیم در دفاع دقت بیشتری نشان دهد و از نوسان و شبیخون داوران در امان باشد قهرمانی در مشت مان است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱:۲۵
پاسخ
17
39
Farhad uromia
یاشا
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۲۰
پاسخ
12
31