الهلال، مسقط را برای میزبانی از پرسپولیس انتخاب کرد

الهلال، مسقط را برای میزبانی از پرسپولیس انتخاب کرد

5281
10:13
28 آذر 1395
یک روزنامه عربستانی از انتخاب عمان به عنوان محل میزبانی باشگاه الهلال برای رویارویی با پرسپولیس در بازی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  یک روزنامه عربستانی از انتخاب عمان به عنوان محل میزبانی باشگاه الهلال برای رویارویی با پرسپولیس در بازی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. 

به گزارش وب سایت نود، مسئولان باشگاه الهلال عربستان مسقط، پایتخت عمان را به عنوان محل بازی برگشت برابر پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کردند. این باشگاه عربستانی پس از ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال این کشور خواهان هماهنگی این نهاد با همتای عمانی خود جهت موافقت با میزبانی الهلال شده است.

یک روزنامه عربستانی با اعلام این خبر همچنین نوشته است: «تیم الهلال عربستان پیش از برگزاری بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در عمان راهی امارات خواهد شد تا اردو و دو دیدار تدارکاتی برگزار کند. ابوظبی به عنوان شهر برپایی اردوی حریف پرسپولیس تعیین شده است».

مسقط یکی از گزینه های باشگاه های ایرانی برای انتخاب به عنوان میزبان هم بود و حالا طرف ایرانی در صورت نهایی شدن این تصمیم باید به فکر گزینه های جایگزین باشد.

دیدار رفت تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان سوم اسفندماه سال جاری به میزبانی سرخپوشان در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد و بازی برگشت نیز با توجه به انتخاب عربستانی‌ها در عمان انجام می‌شود.

2051

نظرات کاربران
محسن
فقط استرالیا!!!!!! درسته کمی هزینه بر و دور هستش ولی درعوض انگار تو آزادی دارن بازی میکنند، مثل جام ملت ها که دیدیم چقدر ایرانی میومد ورزشگاه.
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۹:۴۱
پاسخ
8
47
محسن
موافقم
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۴:۲۲
0
1
آرش سرخ
اتفاقا اونجا ایرانی زیاد داره فکر نمیکنم بد باشه برای پرسپولیس
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱:۰۵
پاسخ
4
34
علی 6×4=24 ابدی
خدا ازتون نگذره که تو جهالت خودتون غرق هستین و نمیخواین آدم باشین . به امید سربلندی و سرفرازی چهار تیم عزیز ایرانی جلوی این ... ها زنده و پاینده باد ایران .
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳:۲۶
پاسخ
3
57
کوروش
تیم های ایران هم باید یک کشور فارسی زبان و همسایه را برای دیدار خانگی معرفی کنند
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱:۱۱
پاسخ
3
66
taha
یکی به مسئولان پرسپولیس بگه بهترین گزینه برای میزبانی، کشورهای ازبکستان، تاجیکستان یا ترکمنستانه
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵:۰۵
پاسخ
1
68
۴۴
تاجیکستان بهترین استادیومش چمن مصنوعی داره
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴:۰۰
0
7
خلیح همیشه فارس
جای تاسف داره.خودشون میبرن خودشون میدوزن. اقایون فدراسیونی خسته نباشین
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴:۲۶
پاسخ
2
56