الگو گرفتن بازیکنان آکادمی منچستریونایتد از مسی

الگو گرفتن بازیکنان آکادمی منچستریونایتد از مسی

3660
23:10
20 فروردین 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - تصویری بزرگ از لیونل مسی در یکی از رختکن های تیم های پایه منچستریونایتد نقش بسته تا این بازیکنان بتوانند از لئو درس بگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تصویری بزرگ از لیونل مسی در یکی از رختکن های تیم های پایه منچستریونایتد نقش بسته تا این بازیکنان بتوانند از لئو درس بگیرند.

به گزارش وبسایت نود، در این تصویر مسی در اردوی تیم ملی آرژانتین کفش هایش را خودش تمیز می کند. با این تصویر به نوعی مسئولان آکادمی یونایتد به بازیکنان جوان این تیم می گویند که هر چقدر هم مشهور و محبوب شوند، نباید برخی اصول اخلافی را از یاد ببرند.

آکادمی یونایتد در تاریخ خود چهره های سرشناسی مثل برادران نویل و دیوید بکام را داشته است و ستارگان فعلی شیاطین سرخ مثل رشفورد و پوگبا هم در آکادمی شیاطین سرخ بازی کرده اند.

1140

نظرات کاربران
حمید مسی
خداوکیلی من دیگه هیچی در مورد بهترین بازیکن تاریخ نمیتونم بگم.اشک تو چشام جمع شد "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۹:۰۱
پاسخ
7
17
مهران
در جواب (بارسلونا❤): اولا اینا کجا دین حالیشونه؟؟؟ مسی قبل از ازدواج بچه دار شد.. در ضمن رونالدو هم زمانی با جارو خیابون تمیز میکرد.واقعا این دو ستاره حقشونه الگو بشن.
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۴:۴۱
پاسخ
13
3
حامد مسی
نتوان وصف تو گفتن
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۰:۰۸
پاسخ
10
42
Mahan
زنده باد مسی اسطوره فوتبال واخلاق
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۳:۱۳
پاسخ
10
60
آرمین بارسا
هر چقدر هم مشهور و محبوب شوند، نباید برخی اصول اخلافی را از یاد ببرند *دمش گرم قابل توجه اون شخصی که فقط خودش قبول داره که بهترین بازیکنه جهانه :)
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۸:۱۲
پاسخ
16
74
بارسلونا❤
اگر از لحاظ اخلاق دینی هم نگاه کنیم ، باز لیونل مسی بهتر از اون ریاکار خودشیفته‌ هست
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۸:۵۷
17
51
محمود
این پسر در هر جنبه ای بهش بخوای نگاه کنی بهترینه و جالبه بازیکنی که اصلا در یونایتد نبوده شده الگو جوانان یونایتد بعد یک پنالدوی هست که بخاطره پول یونایتد رو رها کرد و به رئال رفت مسی اقایی میکنه از هر نظر نسبت به پنالدو
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۵:۲۱
پاسخ
22
80
آرمان
الگوی خوبی میتونه باشه اگه هورمونی نباشه. فقط این بچه ها در آکادمی باید حواسشون باشه که کامل هورمونی رو الگو قرار ندن :)))
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۸:۲۱
68
16
بارسلونا❤
لیونل مسی ، بزرگترین اسطوره‌ی تاریخ فوتباله عشق مسی هردو سه حرف❤
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۷:۴۷
18
58