امارات بحرین را هم برد و صعود کرد / در انتظار ایران

امارات بحرین را هم برد و صعود کرد / در انتظار ایران

2947
12:23
25 دی 1393
تیم ملی فوتبال امارات برابر بحرین به برتری رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال امارات برابر بحرین به برتری رسید.

به گزارش وبسایت نود،  تیم‌های امارات و بحرین از ساعت 10:30 به‌وقت تهران در دومین دیدار خود از گروه C جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه کانبرا استرالیا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود امارات به پایان رسید. علی مبهوت و حسین (گل به خودی)  برای امارات و جیسی جان برای بحرین موفق به گلزنی شدند.

نیمه اول:

ثانیه 30: (گل) هنوز بازی شکل خود را نگرفته بود که با اشتباه مدافع بحرین توپ در موقعیتی تک‌به‌تک به علی مبهوت رسید تا سریع‌ترین گل جام ملت‌های آسیا به نام امارات ثبت شود.

دقیقه 15: احمد خلیل مهاجم امارات در محوطه شش قدم توپ را به تیر دروازه کوبید.

دقیقه 26: (گل) روی یک ضربه کرنر، جیسی جان مهاجم نیجریه‌ای‌الصل بحرین با ضربه سر دروازه امارات را باز کرد.

نیمه دوم:

دقیقه 73: (گل) روی ارسال ضربه خطا که از پشت محوطه جریمه بحرین فرستده شد، حسین کاپیتان تیم بحرین به اشتباه با ضربه سر دروازه خودشان را باز کرد تا امارات به دومین گل خود دست پیدا کند.

در دقایق پایانی این بازی بین بازیکنان دو تیم درگیری رخ داد.

با این نتیجه امارات 6 امتیازی شد و به صورت موقت در صدر جدول قرار گرفت و صعودش را به مرحله بعد قطعی کرد. بحرین هم بدون امتیاز در آستانه حذف شدن از جام ملت‌های آسیا قرار گرفت.

 در دیگر دیدار امروز تیم ملی ایران از ساعت 12:30 امروز به مصاف قطر می‌رود.

نظرات کاربران
حمیدهاشمی(خمین)
اقا یا خانمی که برا من نظر دادی تشکر ولی این هم مطالعه کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باتوجه به اينکه باشگاه استقلال فعلا از نظر مالي نمي‌تواند پول رضايتنامه جواد نکونام را به اوساسونا بدهد، قرار شد نکونام خودش پول رضايتنامه را به باشگاه اسپانيايي بدهد و سپس بادريافت چکي از باشگاه استقلال پول رضايتنامه‌‌اش را از اين باشگاه بگيرد.با قطعي شدن حضور نکونام در استقلال پيراهن شماره 6 اين تيم به وي تعلق مي‌گيرد.همچنين پيش از اين قلعه‌نويي گفته بود اگر نکونام به استقلال بيايد بازوبندکاپيتاني به او مي‌رسد. آقا يه سوال نكونام مباركشون باشه من فقط ميخوام ببينم ما بنگر وحسيني وانصاري فرد وقاضي را كه خريديم يه ماشين بهشون داديم مدير عاملمون هم كه اعلام كرد با كمپاني هاي بزرگ ماشين قزار داد داره اسپانسر تيممون هم كه كمپانيهاي ماشين بود كلي اقاي فتل اومدن گفتند كه پول بيت الماله واز كجا اوردن و اين حرفها الان استقلال كه اسپانسري نداره حالا تو اين خبر گفته شده كه قراره خود نكونام پول رضايت نامشو بده اونوقت كمه كمش استقلال 4ميلياردو از كجا ميخواد بياره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۴۲:۱۴
پاسخ
0
0
علیرضا
خدا را شکر عربها دارن از جام میرن بیرون........کاش از هر گروه یک تیم صعود میکرد تا بلیط برگشت عربهای اماراتی که ... عربها هستند را خودمون صادر کنیم. و بهشون بفهمونیم هرگز حریف بچه های ایران و خلیج همیشه فارس نخواهند شد........کاش میشد برای سوزش اونا روز بازی رو لباس بچه ها بنویسند خلیج فارس.......
۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۰۲:۰۴
پاسخ
0
1
6 افسانه .هرگز ... 4 مقدس آری
حمید خان از خمین تو اصلا برو دنبال 4سپولیس.ببین با کی بازی داره.کجای جدوله.بازیکنی توی تیم ملی داره؟جز اون یه نفر که از صدقه سر هاشم رسید تیم ملی.و رفته گردش. وگرنه درحدی نیست که تیم ملی باشه.تو لازم نیست برای تیم ملی نقش کارشناس بازی کنی.....این تیم ملیه.......راستی یه چیز بگم .......همین جواد داره رکورد بازی ملی دایتونو میزنه..........کمتر بگو و همه را یاد پرویز چوبله و یاد 4 مشهور و جهانی فرهاد بی انداز.کمتر بگو 6 اخه سندی که نیست..........یادت باشه با وجود جواد رفتیم جام جهانی......
۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۱۹:۲۲
پاسخ
7
1
حمیدهاشمی(خمین)
کلا تیمهای عربی باید برد تا حالگیری خوبی بشه براشون یک سوال نقش نکونام در زمین چی بود امروز؟(6تایا)و(10تایا)
۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۸:۵۴
پاسخ
29
3
mostafa
اینشالا میبریمش ...
۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۰:۵۱
پاسخ
0
4