امامی‌فر: آقای جهانیان! از شخصیت و سکوت کریمی و ما سوءاستفاده نکن

امامی‌فر: آقای جهانیان! از شخصیت و سکوت کریمی و ما سوءاستفاده نکن

2862
14:54
06 آبان 1396
مربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران به مالک این باشگاه توصیه کرد که از سکوت او و همکارانش در نفت سوءاستفاده نکند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران به مالک این باشگاه توصیه کرد که از سکوت او و همکارانش در نفت سوءاستفاده نکند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم ، علیرضا امامی فر در خصوص مسئله جدایی از نفت تهران اظهار داشت: پس از آخرین جلسه تمرین که به مجموعه تهرانسر رفتیم و به دلیل بسته بودن در مجموعه به اتفاق تمامی بازیکنان برگشتیم مالک باشگاه در مصاحبه‌های مختلف کادر فنی جدیدش را معرفی کرد. ما نیز طبق گفته آقای علی کریمی هیچگونه مصاحبه‌ای در هیچ رسانه‌ای انجام ندادیم تا مشکلی برای روحیه و روان بازیکنان ایجاد نکنیم، چنانچه تعدادی از عزیزان خبرنگار در رسانه‌های مختلف از مصاحبه نکردن ما ناراحت شده‌اند.

وی افزود: از همان روز تا به امروز پیگیر شکایت خود مبنی بر حق و حقوق قانونی‌مان هستیم. متأسفانه به دفعات مصاحبه‌هایی از مالک باشگاه دیدم مبنی بر داشتن قرارداد با آقای علی کریمی و اینکه از او خبری ندارد و صحبت‌هایی از این دست. به همین دلیل به صراحت جهت روشن شدن او (جهانیان)-چون در برنامه 90 گفت حافظه درستی ندارم- باید بگویم که غیر علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران، بنده علیرضا امامی‌فر، محسن سیدی، آرمین بیابانی به شکل یک تیم در کادر فنی بودیم و به نحو احسن به وظایف خود عمل می‌کردیم. نه تنها هیچگونه تماسی از باشگاه نفت طلاییه با ما گرفته نشد بلکه حسب پیگیری‌های مکرر و صحبت‌های آقای محمودزاده در سازمان لیگ کشور، نامه عدم همکاری ما نیز صادر شده است. البته که ما نیز پس از صادر شدن نامه عدم همکاری مصمم‌تر پیگیر مراحل قانونی قرارداد خود که به امضای مالک باشگاه است، هستیم.

مربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: به هر حال به او توصیه می‌کنم از سکوت علی کریمی و کادر فنی او سوء استفاده نکند. این کشور و فوتبال قانون دارد و به فکر حل مشکلات باشگاه نفتی باشد که سرمایه‌های زیادی را به فوتبال کشور معرفی کرده و در شرف حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد.

 

1004

نظرات کاربران
رائول
نفت تهران : آیینه تمام نمای وضعیت فوتبال ایران
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۶:۳۳
پاسخ
1
6