امامی‌فر: خوشحالم که شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است

امامی‌فر: خوشحالم که شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است

1189
17:54
19 آبان 1397
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت، گفت: خوشحالم که شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است. لیاقت این تیم با این مهره‌ها خیلی بیشتر است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت، گفت: خوشحالم که شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است. لیاقت این تیم با این مهره‌ها خیلی بیشتر است.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا امامی‌فر در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل  فولاد خوزستان، گفت: بازی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. مسابقات قبلی فولاد را که آنالیز کردیم به این نتیجه رسیدیم که بازی سختی در پیش داریم. این اتفاق امروز رقم خورد. مهم این بود که نتیجه یک بر صفر را حفظ کردیم و برنده شدیم.

وی افزود: تیمی که 14 تفاضل گل منفی دارد باید برای کسب امتیاز تلاش کند. تلاش بچه‌ها قابل تقدیر بود. خوشحالم که شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است. لیاقت این تیم با این مهره‌ها خیلی بیشتر است. فولاد تیم بسیار سختی بود و بازیکنان این تیم فوق العاده پرس می‌کردند. تیمی که 10 نفره می‌شود تلاش بیشتری در زمین خودش می‌کند. هر چه کردیم که نبض بازی را در اختیار بگیریم نشد. برای ما مهم این بود که بچه‌های تیم دفاع کردن را یاد گرفتند. امیدوارم این اتفاق در مسابقات بعدی هم رخ دهد.

 

1004

 

نظرات کاربران