امامی فر: به کیفیت بازیکنان سپاهان باختیم

امامی فر: به کیفیت بازیکنان سپاهان باختیم

990
20:19
21 بهمن 1397
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بازی امروز را به کیفیت بازیکنان سپاهان و سبک بازی این تیم واگذار کردیم

به گزارش وبسایت نود، علیرضا امامی‌فر بعد از شکست۳ بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: بازی امروز را به کیفیت بازیکنان سپاهان و سبک بازی این تیم واگذار کردیم. می‌دانستیم شانس‌های گلزنی زیادی مقابل این تیم به دست نمی‌آوریم و باید از همان شانس های کم استفاده می‌کردیم. در نیمه اول خوب بودیم و یکی ودو موقعیت داشتیم که استفاده نکردیم. سه بر صفر باختیم و ۱۳ بازی دیگر در پیش داریم و تلاش می‌کنیم سپیدرود در لیگ برتر بماند.

امامی فر در مورد وضعیت سپیدرود و سپاهان گفت: من فکر می‌کنم شما بهتر از من اوضاع دو تیم را می‌دانید. بازیکنان تعویضی سپاهان خیلی خوب هستند و حتی بازیکنی مثل خالد شفیعی روی سکوست و در فهرست تیم هم نیست سپیدرود هم شرایط متفاوتی داشته است. سپیدرود دو سرمربی داشته است. این مسایل را برای روشن شدن اذهان شما می‌گویم وگرنه می‌دانیم که هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست.

امامی فر در مورد مدرک مربیگری علی کریمی و اینکه مدرک a را گرفت یا نه گفت در این مورد بهتر است مدیر رسانه‌ای حرف بزند که مدیر رسانه‌ای تیم سپیدرود در مورد مدرک مربیگری کریمی گفت: در این کلاس شرکت کرده‌اند و باید پاسخ آزمون بیاید تا مدرک را بگیرد تا مجوز حضور درنشست خبری را بگیرد.

1004

نظرات کاربران
محمد تهرانی
خدا قوت به بازیکنان هر دو تیم
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳:۴۹
پاسخ
0
11
بهادر
لطفا یک مربی خارجی به کادر فنی سپیدرود اضافه کنید وگرنه سقوط حتمی است دانش فنی و چینش تیم توسط کادر سپیدرود افتضاح است و در اوج کج سلیقگی و نا آگاهی
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲:۵۲
پاسخ
2
21
فقط زرد طلایی
هیچوقت خودتون را با تیم بزرگی چون سپاهان مقایسه نکنید ، بازی جام حذفی هم به داوری باختید . امامی فر : به کیفیت بد داور و حمایت های وزارت ورزش در جام حذفی باختیم .
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵:۱۰
پاسخ
33
11
reza
مدرک علم کاربردیش بیاد تیم رفت دسته دوم
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷:۲۲
پاسخ
1
18