امباپه به دنبال جدایی نیست و شماره 9 پاریسن ژرمن را می‌خواهد

امباپه به دنبال جدایی نیست و شماره 9 پاریسن ژرمن را می‌خواهد

4719
00:06
31 اردیبهشت 1398
بر خلاف مصاحبه اخیر، امباپه قصدی برای ترک پاریس ندارد.

به گزارش وبسایت نود، ESPN در گزارشی اختصاصی مدعی شده است بر خلاف مصاحبه اخیر امباپه، این بازیکن هیچ قصدی برای ترک پاریس ندارد و پاریسن ژرمن نیز به هیچ وجه خواستار فروش او نیست.

ماجرا از آنجایی آغاز شد که کیلیان امباپه در مراسم انتخاب بهترین های سال فوتبال فرانسه مصاحبه ای کرد که شبهات زیادی به وجود آورد؛ او چنین گفت: « فکر می‌کنم زمان آن رسیده که مسئولیت بیشتری داشته باشم. من در نقطه عطف دوران فوتبالم قرار دارم. شاید بتوانم با خوشحالی به بازی در پاریس ادامه دهم و شاید به جای دیگری برای تجربه پروژه جدیدی بروم!»

این مصاحبه آنقدر پر ابهام بود که پاریسن ژرمن روز دوشنبه اعلام کند که هیچ قصدی برای فروش این ستاره فرانسوی ندارد. این در شرایطی است که بعد از مصاحبه امباپه، صحبت های زیادی در مورد احتمال انتقال او به یکی از غول های اروپا، به خصوص رئال مادرید مطرح شد.

اما در گزارش ESPN آمده است؛ هر چند این باشگاه پاریسی از صحبت های اخیر امباپه متعجب شده است ولی این اساس موضوع را تغییر نمی دهد. پاریسن ژرمن به هیچ وجه فروشنده نیست و احتمال فروش او در این تابستان صفر درصد است. این در شرایطی است که گفته می شد در صورتی که پاریسن ژرمن تصمیم بگیرد او را بفروشد، چیزی نزدیک به 300 میلیون یورو طلب می کند. فروش امباپه با چنین رقمی می توانست به طور کلی مشکلات پاریسن ژرمن از لحاظ رعایت بازی جوانمردانه مالی یوفا را حل کند. ولی باشگاه پاریسی اولویتش بر حفظ امباپه است و برای حل مشکل فیرپلی مالی، به فکر راه حل های دیگری است.

در عین حال این منبع مدعی است که امباپه به خروج از پاریس فکر نمی کند، حداقل در تابستان جاری. هدف او نیز از این مصاحبه، تحت فشار قرار دادن باشگاه بوده است. او می خواهد نقش محوری و تعیین کننده تری در پاریس ایفا کند و بیشتر دیده شود. حتی او به نوعی می خواهد در جذب بازیکنان جدید نیز به صورت غیرمستقیم تاثیرگذار باشد. چرا که این بازیکن جوان معتقد است در حال حاضر بهترین بازیکن تیم و بهترین بازیکن لیگ است و باید رفتاری متناسب با جایگاهش با وی صورت گیرد. همچنین او خواستار این است که به عنوان مهاجم مرکزی نقش ایفا کند و نه در کناره ها. بنا به این دلایل او با بیان این صحبت ها، سعی کرده پاریسن ژرمن را متوجه سازد.

1878

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
رونالدو شماره دو
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۱:۱۲
پاسخ
9
6
امیر آبی دل
اگر بره مهاجم نوک ، باید گرت بیل رو جذب کنه پاریس ، اینجوری مشکل حل میشه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۱۰
پاسخ
9
35
عشقممم نیمار
خداشکر .. ک نمیره امباپه جون:-) حالا با این خبر ..بارساییا و رئالیا برن تو غار :-)
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۴:۵۱
پاسخ
79
9
مسعود هاشمی
عزیزم این بدترین خبر برای نیماره چون باید باز وینگر کسه دیگه باشه گل سازی کنه کمتر دیده شه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲:۴۶
3
12