امباپه: نمی دانم دو فصل بعد در چه تیمی باشم!

امباپه: نمی دانم دو فصل بعد در چه تیمی باشم!

1406
14:47
29 آذر 1396
امباپه درباره آینده اش خیلی مطمئن نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - امباپه درباره آینده اش خیلی مطمئن نیست.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه در طول تابستان بحث های زیادی درباره انتقال امباپه به رئال مادرید شنیده می شد ولی در نهایت این بازیکن سر از پاریسن ژرمن در آورد، اما به نظر می رسد داستان او و رئال مادرید دوباره به زودی آغاز خواهد شد، ستاره جوان پی اس جی در تازه ترین مصاحبه اش عنوان کرده، نمی داند دو فصل بعد در چه تیمی حضور داشته باشد. او در صحبت های اخیرش چنین گفته است:

برنامه هایی برای آینده ام دارم ولی از انجایی که همه چیز طبق آن چیزی که نقشه ریخته بودم، محقق نشده، پیش بینی و برنامه ریزی دقیق سخت است، تصور می کنم اکنون در جایی بهتر از آن چیزی هستم که چند ماه قبل تصورش را داشتم. دو سال بعد کجا خواهم بود؟ راستش را بخواهید، نمی دانم.

در پایان دوران حرفه ای بازیگری ام، می خواهم روی نیمکت بنشینم. برنامه هایی در ذهنم دارم، می خواهم مربیگری را در تیم هایی آغاز کنم که در آن بازی کرده ام، مثل موناکو و یا پاریسن ژرمن.

پاریسن ژرمن در پایان فصل می تواند با پرداخت 180 میلیون یورو، قرارداد امباپه را قطعی کند.

1878

نظرات کاربران
Hala Madrid
رئال بدجور اشتباه کرد که نگرفتش این فصل بدجور از کمبود مهاجم ضربه خوردیم بیل که یه بازی میکنه تا دوماه مصدوم میشه بنزما هم که اصلا نمیشه گفت تو زمین هست فقط امیدمون به رونالدوست که بار خط حمله رو تنهایی به دوش میکشه ولی امیدوارم تو نقل و انتقالات بعدی رئال دست بکار بشه به یه مهاجم درجه ۱، یه دفاع وسط خیلی خوب و یه دروازه بان ذخیره بجای کاسیا نیاز داریم
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۴:۰۲
پاسخ
0
2
آرسنال
هنوز بیست سالت نشده به فکر باز نشستگی و مربیگری هستی ، رونالدو که ازش سوال کردن به فکر مربیگری هستی گفت فعلا دارم از فوتبال لذت میبرم مسی هم نشنیدم چیزی در این مورد بگه ، با این رویا پردازی ها بعید میدونم توپ طلا بگیره
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸:۲۹
پاسخ
5
9
کوروش کبیر
مستاجر اینجا نظر نذاشتی دلواپست شدیم.خخخ
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۳:۲۱
پاسخ
10
3