امباپه: نیمار از شرایطش در پاریسن ژرمن خوشحال و راضی است

امباپه: نیمار از شرایطش در پاریسن ژرمن خوشحال و راضی است

1835
23:11
20 آبان 1396
امباپه مدعی شده است نیمار در پاریس خوشحال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - امباپه مدعی شده است نیمار در پاریس خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، با وجود بحث های اخیر درباره نارضایتی نیمار در پاریسن ژرمن و تلاش رئال مادرید برای جذب ستاره سابق بارسلونا، امباپه هم تیمی فرانسوی نیمار در پی اس جی مدعی است که ستاره برزیلی در این تیم شرایط خوبی دارد و مشکلی از این بابت حس نمی کند:

داشتن بازیکنی مثل نیمار در ترکیب تیم، که هر روز به شما کمک می کند، بسیار خوب است. او بازیکن بسیار خوبی است، خوشحالیم که نیمار را در ترکیب تیم داریم. نیمار از حضور در پاریسن ژرمن خوشحال است و می خواهد به دستاوردهای بزرگی برسد.

امباپه در مورد کاوانی هم چنین نظری دارد:

کاوانی فوق العاده است، او بازیکنی عالی برای افرادی مثل من و نیمار است. کاوانی جابجایی های خوبی دارد و از قدرت گلزنی خارق العاده ای برخوردار است. او نزدیک به شکستن رکورد گلزنی باشگاه است و با تمام وجود برای کمک به وی در رسیدن به این رکورد، تلاش می کنیم. کاوانی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست.

1878

نظرات کاربران
بارسلونا❤
خودت میتونستی بیای بارسا و جایگزین خوبی برای نیمار باشی
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷:۲۴
پاسخ
1
1
Cr7-17
برو بچه پاچه خواری نیمار نکن اون دلش بارئال وبه حرفهای داورسلوناییها توجه نکردوجداشدحالاتوکه دیگه... !Hala madrid¡. .
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۷:۰۱
پاسخ
19
9
علیرضا
خودت نیومدی بذار نیمار بیاد خب hala madrid...
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۴:۳۳
پاسخ
17
9
محمد
تو ک خودت بادی ب هر جهتی میگی رئالی پشت صحنه خودتو ب بارسا پیشنهاد میکنی بعد میگی کاربا گواردیولا خوبه با پاریس قرارداد می‌بندی تازه بعد گندش در میاد ک داشتی میرفتی بارسا بعد باشگاه برا پول بیشتر دادت ب پاریس بعد میگی از بچگی تمایل داشتم برم پاریس مدیر برنامت میگ امباپع داشت می‌رفت بارسا دوست نداشت ب پاریس برگرده (اینا همه بر اساس خود اخبار منتشر شده) ی اسمتو تو هر سایت ورزشی بزنن این همه مصاحبه و تناقض عمل دیده میشه با این حساب پس قطعا نیمار از شرایطش تو پاریس ناراضیه
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۲:۳۶
پاسخ
5
19
محمود
خوب ناراضی باشه چی میشه یعنی توقع داری بیاد رئال مگه دست امپایه است مگه پاریس ژرمن رئیس نداره مگه خلیفی مفت خریدش که مفت بده به تیم دیگه اینجوری بگم اگه نیمار بخواد به بارسا هم برگرده دیگه نمیشه چرا یک جوری میشه نیمار رو خرید بارسا مسی رو با نیمار عوض کنه یا بالای ۵۰۰میلیون بده به رئال که نمیره چون رئال نه اینقد پول میده نه بازیکنی داره که در حد نیمار باشه یعنی رونالدو و بیل رو رئال بده پاریس نیمار رو نمیده
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵:۲۱
0
1