امباپه: نیمار به من پیام داد و از من خواست راهی پاریسن ژرمن شوم

امباپه: نیمار به من پیام داد و از من خواست راهی پاریسن ژرمن شوم

2164
18:20
28 آذر 1396
امباپه از رد و بدل شدن پیام میان خودش و نیمار در تابستان صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - امباپه از رد و بدل شدن پیام میان خودش و نیمار در تابستان صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، کیلیان امباپه ستاره جوان پاریسن ژرمن که در تابستان موناکو را به مقصد پاریس ترک کرد مدعی شده است در فصل نقل و انتقالات تابستانی با نیمار صحبت می کرده و ستاره برزیلی به وی گفته که چه زمانی راهی پاریسن ژرمن می شود. او در این مورد چنین عنوان کرده است:

او خیلی زود من را زیر پر و بال خود گرفت، در واقع نیمار از قبل، منتظر حضورم در پاریس بود. قبل از انتقالم به پاریسن ژرمن، مدام پیام می داد و می پرسید؛ چه زمانی راهی پاریسن ژرمن می شوم؟ من هم می گفتم؛ در راه انتقال قرار دارم. بعد از آن که مدتی طول کشید و انتقالم به تاخیر افتاد، تصور می کنم فکر می کرد دروغ گفته ام! ولی به محض این که به باشگاه وارد شدم، او تلاش کرد احساس آرامش در پاریسن ژرمن داشته باشم. در زمین هم تلاش می کند به من کمک کند و زیاد به من پاس می دهد. وقتی چنین بازیکن بزرگی به شما خوش آمد می گوید، راحت تر در رختکن احساس آرامش پیدا می کنید.

1878

نظرات کاربران
بارسلونا❤
نیمار الان داره سر کوتینیو هم گول میزنه
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۸:۲۲
پاسخ
2
5
بلوگرانا
نیمار یه خائنه همیشه سایه مسی رو سرته بدو فعلا تا به توپ طلا برسی جایی که مسی همش فداکاری میکرد حالا باید سر یه ضربه ایستگاهی خودتو کوچیک کنی و اینه سزای ادم.....
۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸:۳۲
پاسخ
30
21
مجتبی cr7
بزرگ ترین اشتباهش رفتن به بارسا بود اونجا حتی مسی وقتی «فداکاری» میکرد وپنالتی رو میداد نیمار بزنه مسی از اون بیشتر مورد توجه قرار میگرفت درضمن مسی هم فعلا باید بدوئه تا به توپ طلا برسه چون بلاتری وجود نداره دیگه :)
۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳:۲۵
18
18