امباپه: گریزمن همه کاره تیم ملی است

امباپه: گریزمن همه کاره تیم ملی است

735
18:05
24 خرداد 1397
کیلیان امباپه، مهاج جوان و گلزن تیم ملی فرانسه و باشگاه پاریسن ژرمن به تمجید از آنتوان گریزمن هم تیمی خود در تیم ملی پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کیلیان امباپه، مهاج جوان و گلزن تیم ملی فرانسه و باشگاه پاریسن ژرمن به تمجید از آنتوان گریزمن هم تیمی خود در تیم ملی پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، پس از نایب قهرمانی در رقابت های یورو 2016، تیم ملی فرانسه با ترکیبی جوان و در عین حال قدرتمند به عنوان یکی از بخت های اصلی قهرمانی جام جهانی 2018 وارد این رقابت ها شده است و شاگردان دیدیه دشان امید زیادی برای رسیدن به دومین قهرمانی در تاریخ این تورنومنت دارند.

کیلیان امباپه، یکی از پدیده های جوان فوتبال اروپا در سال های اخیر معتقد است که آنتوان گریزمن، ستاره اتلتیکومادرید و تیم ملی فرانسه، از زمان یورو 2016 تبدیل به کلیدی ترین مهره در ترکیب خروس ها شده است.

کیلیان امباپه، بازیکن جوان تیم ملی فرانسه و یکی از امیدهای درخشش در این تورنومنت درباره هم تیمی خود، آنتوان گریزمن گفت:

به نظر من از زمان یورو 2016 تاکنون او همه کاره تیم ملی بوده است. وقتی رقابت های یورو را به در کشور خودتان به عنوان بهترین گلزن به پایان می رسانید، در واقع به دنیا ثابت می کنید که توانایی تحمل فشار و به دوش کشیدن بار مسئولیت را دارید.

او با شرایط خوبی تورنومنت را شروع نکرد اما در ادامه نشان داد که چه بازیکن بزرگی است و این کار را با زدن گل های زیاد انجام داد. اگر در جام جهانی هم خواهان نتیجه گرفتن هستیم، او بازیکن کلیدی برای ما محسوب می شود.

فرانسه در اولین بازی خود در جام جهانی، روز شنبه مقابل دانمارک به میدان می رود.

1721

نظرات کاربران
شُمالِگان
جای بنزما خالی توی این تیم و این جام
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸:۴۹
پاسخ
4
0
یوپ هاینکس
راست گفته و احتمالا دردسر ساز میشه برای اکثر تیمها
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۲۹
پاسخ
0
5