امری: به پروژه پاریسن ژرمن حتی بدون خودم نیز ایمان دارم

امری: به پروژه پاریسن ژرمن حتی بدون خودم نیز ایمان دارم

1031
15:36
27 فروردین 1397
اونای امری سرمربی پاریسن ژرمن مدعی است که این باشگاه فرانسوی به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - اونای امری سرمربی پاریسن ژرمن مدعی است که این باشگاه فرانسوی به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

به گزارش وبسایت نود، شب گذشته پاریسی ها موفق شدند با پیروزی مقتدرانه ۷-۱ مقابل موناکو به قهرمانی لوشامپیونه دست پیدا کنند. اما به نظر می رسد که سران این باشگاه به دنبال موفقیت های بزرگتر و فتح اروپا هستند و به همین دلیل بسیاری از رسانه ها توماس توخل را جایگزین امری در فصل بعد می نامند. حال امری در این رابطه گفت:

 وقتی که شرایط را آنالیز می کنم، فکر می کنم که برای پیشرفت کردن در مسابقات اروپایی ابتدا باید قهرمان فرانسه شوید. وقتی که قهرمانان فرانسه نگاه می کنیم می فهمیم که سن اتین با ده قهرمانی، مارسی با نه، موناکو و نانتس با هشت قهرمانی رکورد دار هستند. امروز ما هفتمین قهرمانی خود را جشن گرفتیم. این باعث می شود که در تورنمنت های دیگر شانس خوبی داشته باشیم. اگر بیست سال پیش پی اس جی قهرمان لیگ می شد، کار فوق العاده ای انجام داده بود. امروز نیز به هدف مهمی دست پیدا کردیم اما باید به دنبال فتح اروپا باشیم. اولین هدف ما تبدیل شدن به یک تیم قدرتمند در فرانسه و سپس در اروپاست.

۴۴۱۶

نظرات کاربران
حمید مسی
به پروژه پاریسن ژرمن حتی بدون خودم نیز ایمان دارم خخخ.خودت را رینوس میشل،مارچلو لیپی،فرگوسن،آریگو ساکی،گواردیولا یا دیگر مربیان بزرگ فرض کردی؟!مگه تو کی هستی؟یه مربی بی دانش و به همراه والورده لرد مربیان. "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و ۵ متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶:۴۱
پاسخ
1
4
سام
احسنت بهت هنوز خیلی مونده شخصیت تو اروپا پیدا کنید طول میکشه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۵۳
پاسخ
6
9
سارا اس اسی
پول خرج کردن هم شد پروژه؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱:۲۰
پاسخ
3
13