امری: نیمار به رئال مادرید؟ از فلورنتینو پرز سوال کنید

امری: نیمار به رئال مادرید؟ از فلورنتینو پرز سوال کنید

4033
12:55
26 اسفند 1396
اونای امری سرمربی پاریسن ژرمن مدعی است که در خصوص آینده نیمار هیچ اطلاعی ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - اونای امری سرمربی پاریسن ژرمن مدعی است که در خصوص آینده نیمار هیچ اطلاعی ندارد. 

به گزارش وبسایت نود، نیمار که در تابستان گذشته با مبلغ دویست و بیست و دو میلیون یورو از بارسلونا به پاریسن ژرمن پیوست، حال مورد توجه شدید مسئولان رئال مادرید قرار گرفته است. در این رابطه تعدادی از سران باشگاه و همچنین بسیاری از بازیکنان از آمدن او استقبال کرده اند. حال امری در این باره گفت:

فکر می کنم که بیشتر از سی بار در خصوص نیمار و آینده او حرف زده ام. پاریسن ژرمن پروژه قدرتمندی در پیش دارد که نیمار در آن حضور دارد. آیا به رئال مادرید می پیوندد؟ نمی دانم از پرز سوال کنید.

4416

نظرات کاربران
Hala Madrid
اینکه نیمار به رئال بیاد یا نه اصلا مشخص نیست، ولی این این انتقال اگه انجام بشه بیشتر به سود نیماره تا رئال. فوتبال نیمار در پی اس جی رو به پایانه ولی تاریخ نشون داده که رئال مادرید همیشه درخشیده!
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵:۴۳
پاسخ
7
11
پر۳پولی۳
اوخ اگه بیاد رئال با رونالدو سر توپ جنگ داخلی میندازن
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹:۴۴
پاسخ
3
15
neymar
آینده نیمار تو رئاله
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱:۳۷
پاسخ
29
44
مستاجر خدا
از من بپرسید میاد رئال و توی رئال ۵ توپ میگیره
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶:۵۶
پاسخ
52
46
Aref
واقعا متاسفم برای خودم که رئالیم و تو هم طرفدار رئالی تا حالا یه نظر درست ندادی همش تعصب الکی از اون طرفم اون حمید مسی مایه آبروریزی بارسایی هاس نیایید جان من نظر الکی بدید دو دقیقه هم که میاییم سایت نود با کامنت های گهربار شما مواجه شیم ادمین لطفا چاپ کن بدونن نباید نظر الکی بدن #نه به کارشناس الکی
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۲:۳۱
3
7
5 قهرمانی از 2000
خدایی داری آبروی رئالیا رو هم میبری من موندم چرا این خبرنگارا با پرز و امری و.. مصاحبه میکنن باید بیان سراغ تو :| جان هرکی دوست داری حداقل رئالیا رو سوژه نکن
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳:۱۱
6
37
روانپزشک مستاجر
حرف تو برای من سنده! فقط قرص هاتو سر وقت بخور راستی وقتی حرفی واسه گفتن نداری مجبور نیستی کامنت بذاری! نیمار تو پاریس میمونه و احتمالا یک مصدومیت شدید باعث اتمام دوران فوتبالش میشهو یا مثل بالوتلی شدیدا افت میکنه (از لحاظ اخلاق و رفتار که خیلی شبیه همن)
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۱:۲۶
41
45