امکان رویارویی ستاره سابق آتزوری با گل‌محمدی کم شد

امکان رویارویی ستاره سابق آتزوری با گل‌محمدی کم شد

1896
12:15
17 بهمن 1394
نشریه یورو اسپورت به نقل از منابع نزدیک از باشگاه النصر عربستان خبر داد که سرمربی سرشناس ایتالیایی تیم در آستانه اخراج است.

وبسایت رسمی برنامه نود - نشریه یورو اسپورت به نقل از منابع نزدیک از باشگاه النصر عربستان خبر داد که سرمربی سرشناس ایتالیایی تیم در آستانه اخراج است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فابیو کناوارو دارنده توپ طلا 2006 چند ماهی است که هدایت النصر قهرمان فصل گذشته لیگ عربستان برعهده گرفته است. النصر هفته گذشته در رقابت‌‌های هفته پانزدهم لیگ برتر عربستان به مصاف القادسیه رفت که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

این تساوی خشم هواداران النصر را برانگیخت و همه خواستار برکناری او شدند البته پیش از این هم انتقادهای شدیدی از او شده بود. حتی در این راستا عبدالرحمن البیشی پیشکسوت النصر گفت: تنها راه حل اخراج کاناوارو است. سرمربی داخلی بهترین گزینه است.

در همین راستا نشریه یورو اسپورت به نقل از منابع آگاه از باشگاه النصر خبر داد: باشگاه جایگزینی را برای کاناوارو آماده کرده است. آخرین فرصت ستاره سابق آتزوری دیدار این هفته تیمش برابر  نجران در چارچوب رقابت‌‌های هفته شانزدهم لیگ برتر عربستان است. نزدیک‌ترین گزینه برای جانشینی کاناوارو، هنری رینار سرمربی سابق تیم‌ملی زامبیا است.

النصر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا یکی از حریفان ذوب آهن اصفهان است. با این شرایط موجود احتمال اینکه کاناوارو از این تیم برکنار شود زیاد است در نتیجه رویارویی گل‌محمدی با او میسر نخواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران