امکان محرومیت بازیکن پرسپولیس با رای کمیته انضباطی

امکان محرومیت بازیکن پرسپولیس با رای کمیته انضباطی

6620
15:53
09 بهمن 1393
با توجه به شنیده‌ها حضور بازیکن پرسپولیس در این تیم به دلیل دریافت بیش از 30 درصدی قراردادش از باشگاه قبلی با منع قانونی روبه‌رو است.

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به شنیده‌ها حضور بازیکن پرسپولیس در این تیم به دلیل دریافت بیش از 30 درصدی قراردادش از باشگاه قبلی با منع قانونی روبه‌رو است.

به گزارش وب سایت نود، طبق شنیدها از منبع آگاه گفته می‌شود که علی‌علی‌پور، مبلغی بالاتر از 30 درصد مطالبات خود را از باشگاه راه‌آهن دریافت کرده است واین بازیکن نمی‌توانست بدون تایید مسئولان باشگاه قرارداد خود را یک طرفه فسخ کند و به همین خاطر مسئولان راه‌آهن نیز در این خصوص اقدامات لازم را انجام داده‌اند و قرار بر این شد که کمیته انضباطی هر چه سریعتر به مساله این بازیکن رسیدگی نماید، حالا باید منتظر ماند تا رای کمیته انضباطی در خصوص این بازیکن صادر شود و با توجه به فسخ قرارداد یک طرفه علی‌پور، این انتظار می‌رود که وی محرومیتی را در پیش رو داشته باشد.

 

2051

نظرات کاربران
S a j a d / PS سرخ
گل بود و به سبزه نيز اراسته شد
۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۱۲:۱۸
پاسخ
0
0
ehsan
شمايي كه دم از قانون مي زنيد براي سر بريدن پرسپوليس سريع همه كاراتونو بيخيال ميشين و مي چسبين به قرارداد اين بازيكن كه فك نميكنم بجز منفعت براتون چيزي داشته باشه !!! ولي موضوع به اون بزرگي كه بازيكن فولاد سرباز بود و جلو پرسپوليس بازي كرد و بيخيال شدين !!!!!! اينه قانوني كه ازش حرف ميزدين ؟
۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۸:۵۵
پاسخ
4
22
Shamez
باز هم شاهکاری دیگر در تاریخ نقل و انتقالات پرسپولیس!
۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۳:۳۵
پاسخ
7
9