انتقادات از دروازه بان رئال مادرید؛ سلفی جنجالی با بازیکنان تیم برنده

انتقادات از دروازه بان رئال مادرید؛ سلفی جنجالی با بازیکنان تیم برنده

6770
20:34
28 شهریور 1398
عکس آرئولا در کنار هم تیمی های سابقش جنجال آفرین شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، ثبت عکسی خندان از آلفونس آرئولا در کنار دو بازیکن پاریسن‌ژرمن بعد از پیروزی 3-0 تیم فرانسوی برابر رئال مادرید جنجال آفرین شده است.

شب گذشته و در ادامه رقابت های هفته اول لیگ قهرمانان اروپا پاریسن‌ژرمن در پارک دو پرنس میزبان رئال مادرید بود و در غیاب مثلث تهاجمی خود، موفق شد رئال را با نتیجه 3-0 شکست دهد. اما انتشار عکسی بعد از این پیروزی انتقادات زیادی را نسبت به دروازه بان جدید رئال برانگیخته است.

آلفونس آرئولا که با قراردادی قرضی به مدت یک سال و به عنوان بخشی از قرارداد انتقال کیلور ناواس به پاریسن‌ژرمن، راهی رئال مادرید شده است، در بازی شب گذشته 90 دقیقه بر روی نیمکت نشست و بعد از پایان مسابقه فرصتی پیدا کرد تا با هم تیمی های سابق خود دیدار کند. اما انتشار یک سلفی با لب هایی خندان، موجب بروز انتقادات فراوانی شد.

در این سلفی آرئولا در کنار کیلیان ام‌باپه و اریک ماکسیم چوپو موتینگ حضور یافته است، بازیکنانی که از پیروزی درخشان تیمشان به شکلی آشکار خوشحال هستند. شادی های اغراق آمیز ام‌باپه (که به دلیل مصدومیت حضور در این بازی را از دست داده بود) از روی سکوها در کنار نیمار، از دید دوربین های تلویزیونی در امان نبود و چوپو موتینگ هم در بازی چهارشنبه شب، 30 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. 

این عکس در صفحه شخصی چوپو موتینگ در اینستاگرام منتشر شده است. آرئولا چهارشنبه شب در پاریس از روی نیمکت شاهد یکی دیگر از نمایش های ضعیف تیبو کورتوا درون دروازه رئال بود و احتمال این که در بازی های بعدی رئال ثابت شود، کم نیست. با این حال باید دید واکنش طرفداران بعد از این سلفی جنجالی چه خواهد بود.

رئال مادرید در شرایطی به لطف دبل بازیکن سابقش، آنخل دی‌ماریا، متحمل شکست 3-0 شد که برای اولین بار از فصل 04-2003 نتوانست حتی یک شوت در چارچوب حریف داشته باشد؛ چارچوبی که درون آن، کیلور ناواس دروازه بان سابق رئالی ها ایستاده بود.

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ای جوون ..اینم تیر نهایی ب رئالیا :-) فک کنم امباپه داره ب رئالیا داره میگ « چطووری ۳تاییا» :-)
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۴۸
پاسخ
34
63
کهکشانی ها
پرز گفته تابستان 2020 امباپه رو میخرم بخاطر همین باهاش دارن سلفی میگیرن . بیاد رئال تیمش اوج می گیره
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۵:۴۶
24
10
mahsa
یه لبخند بود تورو خدا دیگه حاشیه درس نکنین :/
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۴۷
پاسخ
24
63