انتقاد از نمایش ضعیف طارمی و کناره‌گیری سرمربی ترکیه‌ای الغرافه

انتقاد از نمایش ضعیف طارمی و کناره‌گیری سرمربی ترکیه‌ای الغرافه

13807
09:13
23 اردیبهشت 1397
یک روزنامه قطری از نوع بازی مهاجم ایرانی تیم الغرافه در نیمه‌نهایی امیرکاپ انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک روزنامه قطری از نوع بازی مهاجم ایرانی تیم الغرافه در نیمه‌نهایی امیرکاپ انتقاد کرد.

به گزارش وب سایت نود، روزنامه العرب به دنبال شکست 3 بر صفر شب گذشته (شنبه) تیم الغرافه برابر الریان و راه‌ نیافتن به دیدار فینال امیرکاپ قطر درباره مهدی طارمی نوشت: در نیمه‌اول این مهاجم ایرانی هیچ اثری نداشت و نمایان نشد. فقط در یک توپ هوایی با دروازه‌بان تیم الریان به هوا پرید!

در ادامه مطلب روزنامه العرب قطر آمده است: کیفیت فنی مهدی طارمی در بازی با الریان بسیار کاهش یافت و در طول نیمه‌اول هیچ ارتباطی میان خط میانی و خط حمله الغرافه وجود نداشت. این عدم ارتباط باعث شد تا نقش او در تیم الغرافه به صورت کامل گم شود. در نیمه‌دوم او برای توپ‌گیری به میانه میدان آمد. طارمی موفقیتی در خلق موقعیت گلزنی نداشت و نتوانست تیم الغرافه را به خواسته‌اش رساند.

همچنین بولنت اویگون، سرمربی ترکیه‌ای تیم الغرافه در نشست خبری پس از بازی با الریان پایان همکاری چند ماهه خود با این تیم را به صورت رسمی اعلام کرد. بولنت پس از حذف الغرافه از لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی قطر به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفته بود. آنها خواستار اخراج سریع سرمربی ترکیه‌ای بودند.

 

2051

نظرات کاربران
666
اسطوره لطفا برگرد به تیمت......
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۸:۵۰
پاسخ
62
8
h
مهدی آقای گل :))))
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۳۰
پاسخ
29
12
سید محمود
پ ن پ قربانی آقای گل خخخخ
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۰:۲۵
2
4
محمدمهدی
چقدر گفتیم نرو....
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳:۱۴
پاسخ
3
33
حمید
فکر طارمی وقتی معطوف بازی بود اون همه موقعیت خراب میکرد الان که درگیر خرید کردن با دیگران تو فروشگاهای قطره معلومه تمرکز نداره اینم مثل ازمون حرفه ای نیس
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۲۷
پاسخ
6
82
یوسف
حتما یه خیریتی توش بوده خخخخخخخخ چوب خدا صدا نداره اقای طارمی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸:۲۸
پاسخ
13
77
تا ابد قرمز
کم کم به یه بازیکن درجه دو تبدیل میشی اقای طارمی مگه تو خواب اروپا رو ببینی اروپای تو همین قطر
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۱۶
پاسخ
16
84
وحید
وقتی ملیون ها هوادار پرسپولیس نفرینت میکنن همینه تیم رو تو شرایط بدی ول کردی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴:۴۰
پاسخ
23
76
FARHAD
واقعا بعضی ازبازیکنان ما مشاورای بدی دارن.این مدیربرنامه ها بازیکنان فقط به خاطراینکه پول بیشتری به خودشون برسه بازیکناروبه تیم های عربی میفرستن.الان جهانبخش قیدپول زد ومسیردرستی انتخاب کرد ولی سروش وطارمی ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵:۵۰
پاسخ
2
74
آبی مطلق
آقای دایومی تو جدیدترین اظهارنظر فرمودن: تو جام جهانی از هیچکدام از مدافعان تیمهای همگروه ایران ترسی به دل راه نخواهم داد و کار خودم رو میکنم.خواستم فقط محض یادآوری گفته باشم دایومی جان اون مدافعه که از مهاجم میترسه نه برعکس .فکر کنم خواستی یه خیریت جدید از خودت در کنی.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴:۳۴
پاسخ
28
75
حسن سرخدل
تکلیف عربها با خودشان هم مشخص نیست)(اوایل این همه تعریف و تمجید و حالا این همه انتقاد و نمایش ضعیف؟؟؟بله هر بازیکنی که به خاطر پول به کشورهای عربی بره !عاقبتش همینه؟؟حیف طارمی:قدرش و ندونست ولی امیدوارم تجربه ای خوبی براش بشه))(())(())(((())))(((((())))))
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵:۴۹
پاسخ
25
62
Asad
تو پرسپولیسم با اینکه پاسوری مثل مسلمان و سربازی مثل علیپور کنارش بودن چندان مالی هم نبود ، ولی علیپور بدون مسلمان و با کنار داشتن منشا که خیلی وقتا با سو استفاده از حمایت هوادارا خودخواهانه بازی میکرد تونست حتی بیشتر از طارمی هم گل بزنه و همچنان تواضع داشته باشه و وارد حواشی نشه ولی افسوس که همه بدنبال ادمای حاشیه دارن ، طارمی حتما باید با یه روانشناس مشاور ه کنه .با این حال هر چی برانکو بگه.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۳۲
پاسخ
22
115
یه تاج رو سرم دو تا ستاره رو قلبم
حتما یه خیریتی توش هست
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۲۱
پاسخ
28
152
سجاد پرسپولیسی
اقا مهدی دیدی همون چند تا گلی که اویل حضورت تو الغرافه زدی از صدقخ سری تمرینان برانکو بود که رفته رفته اثرش از بین رفت مثل ساسان انصاری که اویل حضورش تو فولاد مزد تمرینات برانکو بود....اقا مهدی دنیا دار مکافاته اینقدر واسه این و اون بد نخواه
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷:۰۰
پاسخ
47
170
M75A
دقیقا همین جوره دمت گرم حرف دلمون رو زدی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۴۷
10
26