انتقاد تند اتلتیکو مادرید از رفتار بارسلونا؛ گریزمن فروشی نیست

انتقاد تند اتلتیکو مادرید از رفتار بارسلونا؛ گریزمن فروشی نیست

3690
12:27
19 اردیبهشت 1397
باشگاه اتلتیکو مادرید به اخبار رسانه ها در مورد آینده ستاره فرانسوی اش واکنش نشان داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه اتلتیکو مادرید به اخبار رسانه ها در مورد آینده ستاره فرانسوی اش واکنش نشان داده است. 

به گزارش وبسایت نود، باشگاه اتلتیکو مادرید با انتشار بیانیه ای به تندی از بارسلونا و سران این باشگاه که رسما مذاکره خود با آنتوان گریزمن را تایید کردند انتقاد کرده است. این بیانیه در حالی صادر شده که رسانه های اسپانیا از آمادگی بارسلونا برای فعال کردن بند فسخ قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی گریزمن خبر داده اند. 

گیل مارتین، مدیر اجرایی اتلتیکو در این بیانیه ضمن تاکید بر اینکه باشگاه اش از رفتار بارسلونا خسته شده عنوان کرده اتلتیکو بارها به سران بارسلونا تذکر داده که قصد فروش گریزمن را ندارد. 

جوزپ بارتومئو، رییس بارسلونا در ابتدای هفته خبر مذاکره اش با گریزمن در ابتدای فصل را تایید کرد و لوییز سوارز حتی در مصاحبه ای به قطعی بودن انتقال گریزمن به نیوکمپ اشاره کرد. 

 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
حامد مسی
یعنی چی؟ رقم فسخ قرارداد داره دیگه، بخواد پرداخت می‌کنه و می‌خره
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۴۴
پاسخ
11
24
مهران
ایول به اتلتیکو...واکنش خوبی بود. دیگو سیمئونه واقعا لیگ دو قطبی اسپانیا رو تبدیل کرد به سه قطب.ولی اگه تیم های پولدار بزارن
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۳۹
پاسخ
26
17
پارسا
آخر بارسا که میخردش.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۵۳
پاسخ
29
38
توهمات بارساگونه
بارسا باشگاه بازیکن دزدیه.کاش حداقل مرد و مردونه سر کیسه رو شل میکردن.اول بازیکن رو هوایی میکنن بعد همتازه کلی چونه میزنن.ادمین بچاپ.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۴۷
پاسخ
59
43
e
فیگو و رونالدو اورجینال هم لابد نمونه های بازیکن دزدی هستن هروقت سه بازیکن از تیم های پای شما تونستن تمام کاندید های توپ طلا رو مال یه تیم کنن(ژاوی مسی اینیستا سال 2010)اونوقت حرف از پولی بودن بزن
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴:۱۰
12
28