انتقاد تند دروازه بان استقلال از مدیریت باشگاه: آقای فتحی استقلال چه چیزی دارد که رهایش نمی‌کنید؟

انتقاد تند دروازه بان استقلال از مدیریت باشگاه: آقای فتحی استقلال چه چیزی دارد که رهایش نمی‌کنید؟

3670
21:15
18 آذر 1398
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی مقابل پیکان در قبال مدیریت این باشگاه صحبت های تندی مطرح کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، سیدحسین حسینی  بعد از تساوی دو بر دو استقلال مقابل پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: هیچ کدام از بازیکنان ما امروز تمرکز لازم را نداشتند. در حالی که در بازی‌های قبلی به ندرت به حریفانمان موقعیت  می‌دادیم اما در مسابقه امروز 4-5 موقعیت خطرناک و تک به تک به بازیکنان پیکان و یک پنالتی دادیم. 

*بعد از دربی به غلامپور گفتم کارایی ندارم، آقای فتحی از استقلال چه می خواهی؟

وی ادامه داد: خیلی از بازیکنان شب گذشته در اتاق‌های خودشان گریه کردند. استراماچونی طوری رفتار کرده بود که همه او را دوست داشتیم. فکر نمی‌کنم در هیچ جای جهان مربی روی نیمکت نباشد و کاپیتان از داخل زمین تعویض‌ها را هماهنگ کند. آقای فتحی استقلال چه چیزی دارد که رهایش نمی‌کنید؟ وقتی تیم می‌بازد علیه شما شعار می‌دهند. وقتی می‌بریم شعار می‌دهند. وقتی 5 گل به حریف می‌زنیم باز هم شعار می‌دهند. بعد از دربی من به آقای غلامپور گفتم کارایی لازم را ندارم و دروازه‌بان دیگری استفاده کنند اما نمی‌دانم آقای فتحی از استقلال چه چیزی می‌خواهد که نمی‌رود. 

* به استراماچونی گفتم حرف باشگاه حرف نیست و همان هم شد

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: شب قبل از بازی هم در اردوی تیم  در هتل حاضر می‌شود و خیلی راحت می‌خندد. می‌دانید در این چند ساعت چه تعداد از هواداران تا مرز سکته رفته‌اند؟‌ من رابطه خوبی با استراماچونی دارم و مرتب با او در تماس بودم.  شب قبل از آخرین تمرین تیم که حضور پیدا نکرد مسئولان باشگاه به من گفتند به نمایندگی از ما با او صحبت کن و بگو تا دو روز دیگر طلبش را پرداخت می‌کنیم. 88 هزار از طلبش آماده شده و تا دو روز دیگر 12 هزار دلار دیگر را جور می‌کنیم که این موضوع رابه سرمربی منتقل کردم. البته چون می‌دانستم شرایط مدیریت در باشگاه به چه صورت است برای اینکه خراب نشوم به استراماچونی گفتم شاید حرفشان حرف نباشد که دقیقا همین اتفاق افتاد و حرفشان را عوض کردند و گفتند تلاش می‌کنیم تا دوشنبه تمام پول را جور کنیم که مجددا این حرف را به سرمربی منتقل کردم. 

* چرا اعضای هیات مدیره که فوتبالی هم نیستند بعد از بازی ها استرا را بازخواست می کردند؟

حسینی افزود: استراماچونی از ابتدای فصل با مشکلات متعددی مواجه بود. چرا هر وقت تیم نتیجه نمی‌گرفت اعضای هیأت مدیره که هیچ کدام فوتبالی نیستند مربی را بازخواست می‌کردند اما وقتی تیم نتیجه می‌گرفت هیچ خبر وحمایتی نبود تا مشکلات حل شود. 

* هیچ تیمی در تاریخ استقلال این طور بسته نشده است

وی گفت: هیچ تیمی در تاریخ استقلال اینطور بسته نشده است. با 14 بازیکن بازی می‌کنیم و سایر بازیکنان جوان و نیمکت نشین هستند. قراردادها را هم که با هزار کلک در ابتدای فصل کم کردند و علیه ما مصاحبه می‌کردند. فکر می‌کنم استقلال با 15-16 میلیارد جمع شد. در این شرایط یک مربی ایرانی انتخاب می‌کردیم و چرا یک مربی بزرگ که در اینتر حضور داشت را انتخاب کردید؟

*فتحی فقط در تلویزیون وعده می‌دهد

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اگر با مشکل تحریم روبرو بودیم همان اول به مربی می‌گفتید. متاسفانه به دلیل واریزی‌های مشکوک پلیس حساب استراماچونی را مسدود کرده بود که به مسئولان باشگاه گفت دیگر پولی به حسابش واریز نکنند تا مشکلی ایجاد نشود اما قبل از بازی با سپاهان مجددا پول به حسابش واریز شد شاید فتحی من را کنار بگذارد اما حرف‌هایم را  می‌زنم که بعدا نگویند چون فتحی رفته صحبت می کنم. قبل  از بازی با تراکتور زمین تمرین نداشتیم. فتحی فقط در تلویزیون وعده می‌دهد که هواداران هم متوجه دروغ‌های او شده‌اند.

*انتظار نداشتیم استراماچونی اینطور برود

حسینی در پاسخ به این سؤال که اما استراماچونی در شرایط خوبی تیم را رها نکرد،‌گفت: انتظار نداشتیم استراماچونی اینطور برود اما او از مدت‌ها قبل شرایط را به بازیکنان می‌گفت . حتی قبل از بازی با سپاهان قرار بود مشکلات را حل کنند که نشد. شب گذشته فردی به نام سلطانی گفت بیایید علیه استراماچونی بیانیه بدهیم تا تحت فشار قرار گیرد و کار تمام شود که من خواهش کردم اعضای هیأت مدیره به خانه‌اش بروند و او را راضی به بازگشت کنند. چون هنوز شانس داشتیم و نرفته بود. 

* طوری به بازیکنان پول می‌دهند که ایجاد اختلاف شود

وی عنوان کرد: ببینید اول فصل چند بازیکن را از دست دادیم. اگر لحظات آخر گل نمی‌خوردیم اوضاع خوب بود اما هواداران بدانند طوری به بازیکنان پول می‌دهند که ایجاد اختلاف شود. فتحی هیچ کار مثبتی در استقلال انجام نداد و اگر هم بگوید انجام داده دروغ است. 

* مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است. این تیم صدر جدول است و هر کسی انتخاب شود کار سختی دارد. اما مدیران تیم عین خیالشان نیست.

* استراماچونی پیامی که به او دادم را نخواند و رفت

حسینی در خصوص اینکه چقدر به بازگشت استراماچونی امیدوار است، گفت: یکی از دوستداران استقلال که همواره در کنار تیم بوده و به بچه‌ها لطف داشته، گفت پولی را حاضر کرده که می‌خواهد نقدا از طرف خودش به استراماچونی بدهد تا بماند اما متاسفانه سرمربی تصمیمش را گرفته بود و حتی پیامی که به او داده بودم را نخواند و رفت.

4416

نظرات کاربران
خراسانی
واقعا اگر استرا هیچ نتیجه مثبتی نداشته باشه هم کاری کرد که فتحی بره از تیم این کار خودش اندازه هزارتا قهرمانی می ارزه ، فتحی تیم رو ۲۰سال عقب انداخت واقعا از استرا ممنونم که کاری کرد که فتحی بره
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳:۲۸
پاسخ
2
18
امیرمسعود هایزنبرگ
باید تاسف خورد برای مملکتی که هر بازیکنی به خودش اجازه میده بر علیه مدیر باشگاه حرف بزنه... آقای فتحی اگه واقعا مدیر بودی اجازه نمیدادی یه بازیکن یه کلمه حرف بزنه. مدیر باید اینقدر جذبه داشته باشه تا بتونه امور رو کنترل کنه....
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶:۳۳
پاسخ
13
11
دوست
از مصاحبه های استراماچونی و دلایلش معلوم هست که هرگز بر نمی گردد.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹:۴۱
پاسخ
6
9
تاج کبیر
مدیرای ما یه مشت غیر فوتبالی و ازکجا معلوم طرفدار تیم رقیب ،ولی تیم رقیب مدیراش فوتبالی هستن اونم از نوع خوبش ، تیم رقیب تو این چند سال بیشترین ثبات رو بین تیمای دیگه داشته ولی تیم ما هرسال هرسال شاکله تیم بهم میریزه ،دیگه صبر و تحمل نداریم بخدا فتح الله زاده برگرد به خونه خودت
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷:۵۷
پاسخ
3
8
مسی090(هرگز رونالدو 090 نمیشه)
دمت گرم نو و وریا رسما فتحی رو راهی کردین. به امید خدا استراشاه برمیگرده. ودر اخر اقای فتحی استقلال چی داره که رهاش نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۵۵
پاسخ
15
70
AZADI
یه تیم مثل استقلال تو تامبن صدهزار دلار بهم میریزه...یه تیمم به یه کفتر باز دیویست هزارتا میده که فقط فسخ کنه...و این است لیگ برتر ایران!
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۱۵
پاسخ
31
82
زرد سپاهان
252 هزار دلار ... نه دویست هزار تا
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۲:۳۷
19
46
یک قدم جلو
نباید هیچ غیر فوتبالیه در امور باشگاها دخالت داشته باشه. فوتبال بذارید واسه اهالیش. ولمون کنید، خسته شدیم ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۳۲
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۴۶
پاسخ
8
46
قرمز من
پول و حمایت چیزیه که استقلال داره
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۲۸
پاسخ
63
30
مسعود گل باشی
پول وحمایت داشتیم الان وریا غفوری ترکیب نمیچیند وتعویض نمیکرد خدایی شماها فکرم میکنین ؟
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۳۵
4
4
تاج کبیر آسیا
به خاطر همینه که شما جام گرفتین و استقلال همه ستاره هاشو از دست داده جام امسالم مبارک شما پوکرتون مبارک من که حالم داره بهم میخوره از لیگ ایران فقط گریم گرفته به خاطر استقلال چون عاشقشم و اینا نمیخوان استقلال سرپا بشه
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷:۳۸
4
3
زرد سپاهان
ان شاالله تیم استقلال به آرامش برسد و استراماچونی همین فردا برگردد ...
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۴۹
پاسخ
14
56