انتقاد تند دکتر پیشین بایرن مونیخ از گواردیولا

انتقاد تند دکتر پیشین بایرن مونیخ از گواردیولا

6722
18:45
22 اسفند 1396
دکتر پیشین باشگاه بایرن مونیخ به تندی از پپ گواردیولا انتقاد کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دکتر پیشین باشگاه بایرن مونیخ به تندی از پپ گواردیولا انتقاد کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، دکتر هانس ویلهم مولر وولفارت، دکتر مطرح آلمانی که سابقه حضور بیش از ۳۰ سال در بایرن مونیخ را دارد در کتاب جدید خودش به انتقاد از پپ گواردیولا که بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ هدایت بایرن مونیخ را بر عهده داشت پرداخته است. 

رابطه سرد گواردیولا و دکتر مولر وولفارت که با یکدیگر اختلاف زیادی داشتند به جایی رسید که این دکتر به همراه دستیارانش پس از شکست ۳-۱ بایرن مقابل پورتو در لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۵ از سمت خود استعفا کرد. 

وولفارت در بخشی از کتابش نوشته:

بنظر من پپ گواردیولا فردی با اعتماد بنفس پایین است که هر کاری می کند تا این موضوع را پنهان کند. او به همین خاطر همیشه با ترس زندگی می کند. او آنچنان از شکست خوردن نمی ترسد اما بابت از دست دادن قدرت و کنترلش ترس زیادی دارد. 

گواردیولا فکر می کند که همه چیز را می داند. او فکر می کرد تنها ۵ دقیقه گرم کردن قبل شروع تمرین کافی است اما این پایان خوشی نداشت. ظاهرا او مرا به عنوان فردی می دید که تنها وظیفه اش اجرای دستورات او است. یک بار مجبور شدم بر سر گواردیولا فریاد بکشم و میزی که انجا قرار داشت را به کناری پرتاب کنم. اولین بار در دوران حضورم در بایرن بود که مجبور شدم صدایم را بلند کنم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
علیرضا
وقتی پپ تو معلوم شد میره سیتی ی بنر زده بودن که این رو نوشته بود. از اول هم نمیخواستیمت هیچ مربی اندازه پپ بایرن رو عقب ننداخت
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۸:۵۹
پاسخ
12
34
زاهد
هر کسی ی نقطه ضعف هایی داره آدمی زاد به چی میگن پس حالا برخی دوستان میان الکی الکی یا تکذیب میکنن یا تایید انگار خودشون هر روز با پپ زندگی میکنن
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۰:۵۸
پاسخ
32
63
خلیل
دیگه چند نفر باید بگن گواردیولا ادم ترسو و بزدلیه! واقعا خیلی مشخصه
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸:۰۳
پاسخ
55
61
CR 6+4 FCP
گواردیولا جزء 10 تا مربی برتر جهان هم نیست.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶:۲۱
پاسخ
68
61
V
به استناد بارسا فن ها همه تو بایرن عاشق پپ بودن و اونو بهترین سرمربی کل تاریخشون میدونند!!!!
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲:۰۷
پاسخ
34
73