انتقاد تند چیچاریتو : شرایطم در رئال ناامید کننده است

انتقاد تند چیچاریتو : شرایطم در رئال ناامید کننده است

4445
14:19
10 فروردین 1394
مهاجم مکزیکی رئال، شرایطش را در این تیم ناامیدکننده و اسف بار می داند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم مکزیکی رئال، شرایطش را در این تیم ناامیدکننده و اسف بار می داند.

به گزارش وبسایت نود، خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو، مهاجم مکزیکی یونایتد که در این فصل به طور قرضی در رئال توپ می زند، از شرایطش در رئال اصلاً راضی نیست، او در این فصل فقط 590 دقیقه فرصت بازی پیدا کرده است، و با انتقاد از شرایط موجود اذعان داشته :

" شرایطم در رئال مادرید واقعاً ناامید کننده است، من تمام تلاشم را در تمرینات می کنم و کاملاً متعهد به تیم هستم، ولی زمان حضورم در بازی ها و دقایقی که به من فرصت داده میشود، حداقلی است و اصلاً نشانی از مهم بودن من به عنوان عضوی از تیم نمی دهد. "

" اعتماد به نفسم را از دست داده ام. مهمترین چیز این است که باور داشته باشید افرادی هستند که به شما اعتماد دارند، و فرصت بازی پیدا خواهید کرد تا خودتان را نشان دهید. اما این اتفاق رخ نداده است. اگر فرصت پیدا میکردم، حداقل میتوانستم نشان دهم که آیا خوب هستم یا نه. "

2021

نظرات کاربران
یوس
آخه برادر من تو به چه امیدی اومدی رئال از همون اول هم معلوم بود نیمکت نشینی! گیرم فیکس می شدی آیا رونالدو بهت اجازه می داد گل بزنی دوتا گل می زدی رونالدو کاری می کرد از تیم اخراج شی همون بهتر که نیکمت نشینی و پولت رو می گیری!
۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۱:۳۳
پاسخ
26
13
آرش cr7 یه پرسپولیسیه ۶ آتیشه و رئالیه ۱۱ آتیشه
به نظر راست میگه خیلی کم بازیکرد آنچلوتی در بازیهای آسان باید به چیچاریتو و خسه بازی میدادو به رونالدو و بیل استراحت میداد تا خستگی رو بازیشون تاثیر نزاره نمیدونم چرا آنچلوتی به نیمکتش اعتقادی نداره
۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۰:۴۹
پاسخ
4
34
بهمن عشق رونالدو
با این بازی افتضاحت چه توقعی داری؟نکند توقع داری فیکس90دقیقه بازی کنی؟
۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۵:۵۳
پاسخ
31
13