انتقاد هاینکس از رفتار لواندوفسکی پس از تعویض

انتقاد هاینکس از رفتار لواندوفسکی پس از تعویض

4564
15:10
16 اردیبهشت 1397
سرمربی بایرن مونیخ به انتقاد از رفتار ستاره لهستانی این تیم پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بایرن مونیخ به انتقاد از رفتار ستاره لهستانی این تیم پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، یوپ هاینکس پس از پیروزی ۳-۱ روز گذشته تیمش مقابل کلن به انتقاد از رفتار روبرت لواندوفسکی پس از تعویض در دقیقه ۷۷ پرداخت. 

هاینکس درباره دست ندادن لواندوفسکی با او پس از تعویضش به نقل از espn گفته:

من خودم مهاجم بودم و می دانم مهاجم ها گاهی اوقات خودخواه هستند و تنها به آمار گلزنی شان فکر می کنند. خود من هیچ وقت دوست نداشتم تعویض شوم. من با لواندوفسکی صحبت کردم و او متوجه شرایط شده است. البته رفتار او پس از تعویض بنظرم خنده دار نبود چون من تنها رییس تیم هستم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
صدرا پرسپولیسی
خداکنه نیاد رعال خیلی بی کیفیت شده
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۳۶
پاسخ
31
9
حمید مسی
من قبل بازی با شانس مادرید گفتم لواندوفسکی دلش با رئاله و سال دیگه هم در تیم شانس مادرید توپ خواهد زد با اون همه موقعیت که جلوی رئال خراب کرد خصوصاً تک به تک دقیقه 88 بازی رفت.میخواست خودش را جلوی هوادارای شانس مادرید از چشم نندازه "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴:۳۲
پاسخ
50
29
رایان گیگز
شما هم مثل مستاجر عادت داری زیر همه پست ها تبلیغ خودخواهانه تیم هاتو بنویسی. مستاجر که طرفدار نصف تیم های دنیاس. شما هم فوتبال رو فقط مسی و بارسا میدونی. به رئال مادرید نگو شانس بگو داور - البته نباید از یاد ببری قهرمانی اروپا در 2009 و 11 رو به کمک داوران قهرمان شدید. نگو اینطوری نیست که کسی باور نمیکنه. تیم های اسپانیایی همینطوری هستند. داور بازیکن تیم هاشونه در اروپا. با این داوری ها موفق باشید. منتظر کمک داور ویدیویی در تمام بازی های فوتبال دنیا هستم تا هیچ تیمی بدون تکیه بر بازیکن هاش، قهرمانی و برد رو تجربه نکنه.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰:۰۶
2
13