انتقاد ژوزه مورینیو از تیم پزشکی باشگاه منچستریونایتد در خصوص وضعیت آندر هررا

انتقاد ژوزه مورینیو از تیم پزشکی باشگاه منچستریونایتد در خصوص وضعیت آندر هررا

6392
11:59
03 اسفند 1396
ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد عملکرد تیم پزشکی باشگاه را بعد از مصدومیت دوباره آندر هررا زیر سوال برد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد عملکرد تیم پزشکی باشگاه را بعد از مصدومیت دوباره آندر هررا زیر سوال برد.

به گزارش وبسایت نود، آندر هررا هافبک شیاطین سرخ پیش از دیدار دیشب تیمش که با نتیجه 0-0 مقابل سویا در ورزشگاه سانچز پیزخوان به پایان رسید، چند هفته ای به دلیل مصدومیت عضلانی از میادین دور بود. او در دیدار مقابل سویا نیز دقیقه هفدهم تعویض شد تا باعث ناراحتی مورینیو از تیم پزشکی باشگاه شود. مورینیو در این باره گفت:

فکر می کنم او دوباره دچار مصدومیت شدیدی شده باشد. آندر مصدومیت کوچکی داشت که باعث شد، چند بازی را از دست بدهد، اما تیم پزشکی در شنبه گذشته اعلام کردند که او صد در صد آماده بازی کردن است. ما او را بازی ندادیم تا بیشتر استراحت کند، اما به نظر می رسد او آماده نیست. پزشکان باشگاه به من اطمینان دادند که هررا آماده است. او روز های شنبه، یک شنبه، دو شنبه و سه شنبه تمرین کرد و به نظر می رسید آماده باشد.

4416

نظرات کاربران
فوتبالیست آینده
مورینیو باید بری
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶:۵۲
پاسخ
43
25
Nasser
تو هم بدون در اينده فوتباليست نميشي
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲:۵۸
7
21
CR 6+4 FCP
حق داره هررا بازیکن تاثیر گذاری هست.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹:۲۷
پاسخ
8
37
آرش
مورینیو سیستمش همین هست . همیشه اشتباهات رو میندازن گردن این و اون . یادمه تو چلسی هم به شدت به کادر پزشکی باشگاه حمله کرد تا جایی که اون دکتر خانمه استعفا داد و با مورینیو درگیری رسانه ای پیدا کرد
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶:۴۰
12
13