انتقال کوتینیو به بارسلونا نهایی شده است؟ آغاز فروش لباس های آبی و اناری با نام ستاره برزیلی!

انتقال کوتینیو به بارسلونا نهایی شده است؟ آغاز فروش لباس های آبی و اناری با نام ستاره برزیلی!

23487
12:15
10 دی 1396
در اتفاقی عجیب، فروشگاه اینترنتی عرضه کننده لباس های باشگاه بارسلونا شروع به فروش لباس های این تیم با نام و شماره فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول کرد و با حذف سریع آن به شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ دامن زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در اتفاقی عجیب، فروشگاه اینترنتی عرضه کننده لباس های باشگاه بارسلونا شروع به فروش لباس های این تیم با نام و شماره فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول کرد و با حذف سریع آن به شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ دامن زد.

به گزارش وبسایت نود، از تابستان گذشته و ناکامی بارسلونا در جذب فیلیپه کوتینیو، فوق ستاره برزیلی لیورپول، هنوز شایعات انتقال این بازیکن به نیوکمپ داغ است و در داغ ترین اتفاق ممکن، شرکت عرضه کننده لباس های بارسلونا اقدام به عرضه لباس های آبی و اناری با و نام و شماره این بازیکن سرشناس کرد.

به نقل از fourfourtwo، این شرکت در صفحه ای که برای عرضه لباس بارسلونا با نام و شماره کوتینیو ایجاد کرده بود و بلافاصله آنرا حذف کرد نوشته بود:

فیلیپه کوتینیو آماده درخشش در بارسلونا است. پیراهن بارسلونای 18-2017 خود با نام این اعجوبه را همین حالا دریافت کنید. این محصول تا 6 ژانویه با قابلیت تغییرات به میل شخص عرضه می شود.

شایعات بازار نقل و انتقالات از پیشنهاد هنگفت 115 میلیون یورویی بارسلونا برای جذب کوتینیو گزارش می دادند که بنا بر ادعای رسانه ها توسط لیورپول رد شده است.

کوتینیو در فصل جاری لیگ برتر انگلیس 7 گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرده است.

1721

نظرات کاربران
فواد
دیگه چقدر یه بازیکن در این سطح با بی جامی و حقارت میتونه سر کنه ... با بازوبند کاپیتانیو قرار دادن بازیکن مقابل طرفدارا تاثیرش مقطعیه ... یروز خلاصه میره
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۰:۰۸
پاسخ
2
21
real
هر چه زود تر باید هازارد بیاد
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱:۴۲
پاسخ
18
4
مهران اراکی
خداکنه مدیران لیورپول اجازه ندن کوتینیو از لیورپول جدا شه یا حداقل قیمتش رو افزایش بدن که از فروشش دو سه بازیکن خوب بگیرن
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴:۴۸
پاسخ
70
32
علی ( بارسا تراکتور )
به به چه شود بارساااااااااااااااااااااااا . فقط حیف امسال نمیتونه تو اروپا بازی کنه
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷:۰۰
پاسخ
24
75
بارسلونا❤
اخ جوووون ... از اولم رو پیشونیت نوشته بود که بارسا میای :)) مستاجر جون شرمنده .. ایندفعه من از علم کائنات استفاده کردم خخخخ
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳:۲۹
پاسخ
26
74
امییر
خخخخخ به همین خیال باش ، کوتی تو لیورپول میمونه
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳:۴۰
32
5
ارمین بارسا
حتما میخوان لیورپول وکوتینیو رو توی عمل انجام شده قراربدن خودش یه سیاسته
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹:۱۱
پاسخ
13
69
هادی
واقعا حیفه..دویست میلیون هم دادن ندیدش..واقعا اچار فرانسه تیمه..از صلاح هم بدرد بخورتره
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴:۱۴
پاسخ
36
64